Ar vārdiem «esam sabiedrotie» Latvijā ierodas ASV viceprezidents Baidens

Otrdien, 23.augustā, Latvijā divu dienu vizīti uzsāka ASV viceprezidents Džo Baidens. Viņam plānotas tikšanās ar Latvijas augstākajām amatpersonām, kā arī ar Lietuvas un Igaunijas līderiem, kam sekos uzruna visām Baltijas tautām. 

Uzrunu pulksten 17.40 tiešraidē pārraidīs arī portāls lsm.lv.

Baides ierašanās - foto un video

 Baidens Rīgā ieradies ar vārdiem “Esam sabiedrotie!”.
 

ASV viceprezidentam paredzētas arī divpusējās tikšanās ar Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un Ministru prezidentu Māri Kučinski.

Tikšanās laikā ar premjeru plānots apspriest abu valstu divpusējās attiecības, īpaši pievēršot uzmanību ekonomiskai sadarbībai ar ASV. Kučinskis norāda, ka ASV ir Latvijas stratēģiskais partneris un ASV ieguldījums Latvijas drošības stiprināšanā ir īpaši nozīmīgs.

Tikšanās laikā ir plānots apspriest jautājumu, kas saistīta ar enerģētikas politiku. Ministru prezidents uzsver, ka energodrošības stiprināšana, tostarp energopiegāžu diversifikācija ir Latvijas prioritāte, un mēs redzam potenciālu ciešākai divpusējai un reģionālai sadarbībai ar ASV.

Eiropas vizītes ietvaros no 22. līdz 25.augustam Dž. Baidens apmeklēs arī Turciju un Zviedriju.

Džo Baidens bijis ASV viceprezidents pēdējos divus termiņus un bijis ļoti nozīmīgs ASV ārpolitikas veidotājs arī Baltijas reģionā.

VIDEO: Kas ir Baidens  

 

11 komentāri
REĀLI
Laj arī krievija ir NABAGVALSTS salīdzinājumā ar asv ,asv nedrikst tā dižoties !
REĀLI
Kā šitiem patīk padižoties un izrādīt varu NABAGVALSTĪS !
kate
Gaidu prezidentu misteru Trampu!!!
OPĀ...
Kā šis pateica ESAM SABIEDROTIE... tā es aiz pagodinājuma vai noģību.
ZZZ...OPĀ
protams, nav jau tādi sajūsmas un pateicības tauriņi vēderā, kā pēc kameras biedru lūguma pacelt ziepes
Ha!
Tas viss ir pupu mizas un patētiska muldēšana! Latvija un pārējās Baltijas valstis priekš ASV ir tikai kājslauķīši Baltijas jūras krastā.
jautājums pajolim
ASV atsūta karavīrus šīs zemes aizsardzībai no moskaļu urkāniem, kamēr moskaļu urkāni draud Latviju nomētāt ar kodolbumbām. Kuram tad Latvija ir kājslauķis? Tiem, kuri to sargā, vai tiem, kuri par to ņirgājas un draud iznīcināt?
Hi.
Glupam putnam glupa dziesma.
Raimonds Kine Kine
Labāk būtu atsūtījuši vairāk karavīru un tad lai runā par "sabiedrošanos"!
janis
Pilniba piekritu ! Satiksmes ierobezojumi ir genocits pret krievvalodigo tiesibam uz brivu satiksmi un tas pierada ,kad asv ir agresors un okupants pa kuru putins latvija drikst mest atombumbas !
Name
Skatoties uz satiksmes ierobežojumiem, vai ir pamatotas domas, kas daudziem nāk prātā - ir pamats būtiskām bažām par apdraudējumu Latvijai? Un ASV sūta Krievijai spēcīgu ziņojumu, lai aptur savus plānus Latvijā?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti