Ar saviem stāstiem «TEDxRiga» konferencē dalīsies arī LTV un LSM pārstāvji

Piektdien, 16. jūnijā, notiks "TEDxRiga" konference, kurā visas dienas garumā kinoteātrī "Splendid Palace" uzstāsies vairāk nekā 20 runātāji un mākslinieki. Tostarp Latvijas Televīzijas (LTV) pētnieciskā žurnāliste Olga Dragiļeva un surdotulce Elza Volonte, rakstnieks un portāla LSM angļu versijas galvenais redaktors Miks Koljers, kā arī politikas zinātnieks, komentētājs un LSM autors Mārtiņš Hiršs.

Tāpat konferencē uzstāsies pētnieciskā žurnāliste Inga Spriņģe, dizainers un uzņēmējs Miķelis Baštiks, piedzīvojumu improvizators Kārlis Bardelis, veterinārārste un pētniece Ilze Matīse-van Houtana un citi, informē pasākuma organizatoru pārstāve Laima Melkina. 

Dokumenti

Konferences programma

Lejuplādēt

17.22 KB

"TEDxRiga" ik gadu pulcē dažādu nozaru profesionāļus no Latvijas un ārzemēm – zinātniekus, uzņēmējus, radošo industriju pārstāvjus un citus – izcilības, kuri dalās ar personīgiem un iedvesmojošiem stāstiem. Šī gada konferences vadmotīvs ir "Klausies!".

"Cilvēka mute ir veidota tā, ka to var aizvērt, bet ausis turpretī – ne. Šodien ignorēt visu, ko nevēlamies dzirdēt, ir vienkāršāk nekā jebkad agrāk.

Taču atvērt ausis nozīmē dzirdēt, just, domāt un radīt ko jaunu, uz ko aicina šī gada konferences organizatori," norāda Melkina.

Pasākuma apmeklētājus sagaida īpaša, ar ideju apmaiņu un tīklošanos piesātināta atmosfēra, kā arī iespējas izbaudīt TED konferences pieredzi sesiju starplaikos, klāsta Melkina.

Konferences oficiālās valodas ir angļu un latviešu valoda. Ar pilnu pasākuma norises programmu var iepazīties mājaslapā 2017.tedxriga.com, kur arī iespējams iegādāties biļetes.

Visas dienas garumā konferences tiešraidi būs iespējams vērot uz lielā ekrāna līdzās pasākuma norises vietai – kinoteātrim "Splendid Palace" un tiešraidē "Lattelecom" televīzijas pop-up kanālā "360TV IDEJA", neatkarīgi no atrašanās vietas – TV, datorā un mobilajās ierīcēs, kā arī "TEDxRiga" mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti