Ar roku rakstītas vēstules atkal kļuvušas par sava veida modes lietu

Ziemassvētku periods un gada nogale ir laiks, kad "Latvijas pastā" vēstuļu apjoms dubultojas un dienā šķirošanā nonāk vairāki desmiti tūkstoši vēstuļu un paskaršu. Cilvēki vēl aizvien ievēro tradīciju un cits citam sūta apsveikumus.

"Latvijas pasta" ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa novērojusi, ka ar roku rakstītais apsveikums vai vēstule atkal kļūst par sava veida modes lietu, jo digitālajā pārsātinājumā ar roku rakstītas apsveikuma rindiņas šķiet īpašas, pat ekskluzīvas.

Gundega Vārpa par vēstuļu apjomu un ceļošanas galamērķiemLinda Zalāne

  "2017. gadā vidēji dienā "Latvijas pastā" apstrādāja 30 000 vēstuļu, bet decembrī šo sūtījumu skaits pat dubultojās. 2018. gadā vēstuļu sūtījumu skaits decembrī bija lielāks. Ja vidēji dienā "Latvijas pastā" tika apstrādāti apmēram 55 000 vēstuļu, tad decembrī sūtījumu skaits jau bija vidēji 70 000 vēstuļu dienā," stāsta Gundega Vārpa.

  Līdzīgi ir arī ar pastkartēm, norāda "Latvijas pasta" ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja.

  "Ziemassvētku apsveikumi pārsvarā ceļo Latvijas teritorijas robežās. Savukārt saziņā ar ārvalstīm svētku laikā visvairāk vēstuļu korespondences sūtījumu tiek saņemts un nosūtīts uz Lielbritāniju, Īriju, Vāciju, Krieviju un Amerikas Savienotajām Valstīm," turpina Vārpa.

  "Tā ir atkal tāda modes lieta labā nozīmē, ka tomēr šis ar roku rakstītais apsveikums vai vēstule ir kaut kas ekskluzīvs, ko nevar saņemt caur digitālo pārsātinājumu, jo mēs jau ikdienā esam pārpilni gan ar informāciju, gan ar dažādām čata grupām," skaidro "Latvijas pasta" ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti