Ar militāro parādi godinās Latgales partizānu pulka devumu Latvijas veidošanā

Lai stiprinātu iedzīvotāju, skolu jaunatnes patriotismu, valsts piederības sajūtu, lai parādītu Ziemeļlatgales vīru, Latgales partizānu pulka varonību un devumu Latvijas valsts veidošanā pirms 100 gadiem, šodien Balvos svin Latgales partizānu pulka simtgadi.

Pasākums iekļaujas Latvijas armijas un Neatkarības kara simtgades centrālo pasākumu plānā un sākas vienos dienā ar ekspozīcijas „Ziemeļlatgale Latvijas neatkarībai” atklāšanu Balvu novada muzejā.

Ar militāro parādi godinās Latgales partizānu pulka devumu Latvijas veidošanāLaura Sondore - Strode

  „Ekspozīcija vēsta par mūsu partizānu pulka veidošanos un dalību Brīvības cīņās. No plkst. 14.00 laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra būs militārais displejs, šai laikā iedzīvotājiem būs iespēja apskatīt militāro tehniku un bruņojumu, bet bērniem būs dažāda veida militārās stafetes. Bruņu tehnika, braucot prom uz savām vienībām, nobrauks gar pieminekli Latgales partizānu pulka kritušajiem karavīriem un pie pieminekļa uzstāsies Kanādas Bruņoto spēku Centrālais orķestris," pauda Balvu novada pašvaldības pārstāve Iveta Tiltiņa.

  Savukārt plkst.19.00  paredzēts svētku koncerts pilsētas parka estrādē, kurā muzicēs vīru ansamblis „Dobeles zemessargi”. Pasākuma organizatori aicina godināt Latgales partizānu pulka karavīrus.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti