Ar Covid-19 inficēto apmeklētāju dēļ restorāns «Aqua Luna» slēgts līdz darbinieku testu rezultātiem

Restorāns “Aqua Luna”, kuru apmeklēja cilvēki, kuriem vēlāk atklāts Covid-19, plāno visu darbinieku testēšanu, un līdz rezultātu saņemšanai restorāns ir slēgts, paziņojumā medijiem informēja “Aqua Luna”.

Restorāns informēja, ka 7. jūlijā saņēma informāciju SPKC un uzreiz tika informēti visi darbinieki, lūdzot viņus pievērst pastiprinātu uzmanību savai veselībai, neskatoties uz to, ka kontakta datums tiek norādīts 27. jūnijs un nevienam no darbiniekiem nekādi saslimšanas simptomi nav novēroti.

Lai novērstu jebkādas bažas, jau trešdien, 8. jūlijā, ir paredzēta restorāna darbinieku testēšana uz Covid-19. Līdz testēšanas rezultātu saņemšanai restorāns būs slēgts.

Restorāns tiek regulāri pilnībā dezinficēts, un iepriekšējā naktī tajā veikta papildu dezinfekcija. Dezinfekciju veic profesionāls uzkopšanas uzņēmums BCS, kas specializējies šādu darbu veikšanā.

“Aqua Luna” seko līdzi visiem Veselības ministrijas un SPKC ieteikumiem, kā arī veic visus nepieciešamos epidemioloģiskos pasākumus, rūpējoties gan par klientu, gan darbinieku veselību un drošību.

KONTEKSTS:

Šonedēļ pieci Latvijā reģistrētie Covid-19 saslimšanas gadījumi saistīti ar kādu privātu izklaides pasākumu, bet kompānija apmeklēja arī publiskas vietas – restorānu “Aqua Luna”, Rīgā, Andrejostas 5, 27. jūnijā, vakarā pēc pulksten 19.00, restorānu “Riviera”, Rīgā, Dzirnavu ielā 31, 28. jūnijā, vakarā pēc pulksten 19.00.

SPKC ieteica cilvēkiem, kuri šajā laikā apmeklēja šos restorānus, būt piesardzīgiem un uzmanīgi novērot savu veselības stāvokli, pie pirmajiem elpceļu saslimšanas pazīmēm vērsties pie ģimenes ārsta vai pašiem pieteikties Covid-19 testam.

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Made with Flourish

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti