Ar 1.janvāri veikta prokuratūras struktūrvienību reorganizācija Rīgā

Lai taupītu valsts budžeta līdzekļus un radītu vienmērīgāku prokuroru darba slodzes sadalījumu, veikta prokuratūras struktūrvienību reorganizācija Rīgā. Vairākas prokuratūras ir apvienotas, taču viena izveidota pilnīgi jauna. 

Prokuratūras struktūrvienību reorganizācijaLinda Spundiņa

Vairākas Rīgas prokuratūru struktūrvienības atradīsies zem viena jumta Aspazijas bulvārī 7. Jaunizveidotās prokuratūras nosaukums – Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūra. 

Prokuratūras pārstāve Aiga Eiduka skaidroja, ka prokuratūru reorganizāciju plānots veikt visā valstī.

Eiduka atzīmēja plašās izmaiņas Rīgā: “Ar 1. janvāri darbu ir sākušas tādas prokuratūras kā Rīgas Austrumu prokuratūra, kas ir likvidētās Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras un Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūras tiesību un saistību pārņēmēja. Tāpat ir arī izveidota Rīgas Ziemeļu prokuratūra, kas ir likvidētās Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūras un Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona prokuratūras tiesību un saistību pārņēmēja. Un ir izveidota arī Pierīgas prokuratūra, kas ir likvidētās Rīgas rajona prokuratūras un Jūrmalas pilsētas prokuratūras tiesību un saistību pārņēmēja.”

“Tāpat arī ar 1. janvāri nodibināta rajona statusa specializētā nozares prokuratūra ar nosaukumu ''Daudznozaru specializētā prokuratūra'', kas ir likvidētās Rīgas Autotransporta prokuratūras, Narkotiku nelikumīgas aprites noziegumu izmeklēšanas prokuratūras un Specializētās vairāku nozaru prokuratūras tiesību un saistību pārņēmēja,” norādīja Eiduka.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt