Apsūdzību Jurašam uzrādīs nākamnedēļ

Ģenerālprokuratūra ir gatava uzrādīt apsūdzību Jaunās konservatīvās partijas deputātam Jurim Jurašam. Sarunā ar Latvijas Televīziju lietas prokurors Māris Urbāns norādīja, ka jau tuvākajā laikā gaida Jurašu ierodamies prokuratūras telpās, kur bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB) izmeklētājs varēs saņemt pilnu apsūdzību.

"Šodien es zvanīšu viņa aizstāvim, un mēs vienosimies par datumu. Es ļoti ceru, ka viņam būs iespēja atnākt pēc apsūdzības nākamnedēļ. Jau ir zināmas vēl izmeklēšanas darbības, kuras ir nepieciešams veikt, un es ceru, ka šajā lietā nebūs nekādi neparedzēti apstākļi, kas liegs salīdzinoši tuvā laikā šo lietu nodot tiesai," norādīja Urbāns.

Konkrētāk laiku, kad lieta varētu nonākt tiesā, prokurors nekomentēja, norādot, ka vēl jānopratina Juraša pieteiktie liecinieki.

KONTEKSTS:

Ceturtdien, 31. janvārī, Saeima lēma izdot Jaunās konservatīvās partijas deputātu Jurašu kriminālvajāšanai. Saistībā ar paziņojumu par viņam piedāvātu kukuli "Latvijas dzelzceļa" krimināllietā Jurašam tiek inkriminēta valsts noslēpuma izpaušana.

Jaunā konservatīvā partija šo lietu nodēvējusi par politiski motivētu, un pats Jurašs paudis gatavību savu taisnību pierādīt tiesā. Vai pēc apsūdzības uzrādīšanas nolikt deputāta mandātu, bijušais KNAB izmeklētājs vēl nav izlēmis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti