Aprīlī un maijā «airBaltic» plāno avioreisus no Amsterdamas un Frankfurtes

Aprīlī un maijā Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” izpildīs speciālos reisus no Amsterdamas un Frankfurtes uz Rīgu, kā arī atpakaļ. Ar katru no šiem reisiem vienā virzienā būs iespējams atceļot līdz 140 pasažieriem, informēja “airBaltic”.

Lidojumi uz Amsterdamu un Frankfurti, kā arī no Amsterdamas un Frankfurtes plānoti 15. aprīlī, 22. aprīlī, 29. aprīlī un 6. maijā.

Reisi tiek plānoti pēc Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Satiksmes ministrijas atļauju. Pasažieriem, kuri vēlas aizceļot no Rīgas, jābūt atļaujai iebraukt attiecīgajā valstī. Pirms sazināties ar “airBaltic”, aicina konsultēties ar atbildīgajām iestādēm par tiesībām ceļot.

Lidojumu biļetes pārdošanā būs drīzumā, un tās būs iespējams rezervēt, zvanot uz “airBaltic” zvanu centru pa īpaši izveidotu tālruni +371 67207771.

“airBaltic” aicina ielidojošos pasažierus ar saslimšanas simptomiem vērsties pie mediķiem starptautiskās lidostas “Rīga” E un C atlidošanas sektorā pirms bagāžas saņemšanas. Pasažieriem, kas ierodas no vīrusa skartajām teritorijām, jāievēro obligāta pašizolācija 14 dienas.

Latvijā līdz 12. maijam pagarināts drošības pasākumu periods, tostarp ceļošanas ierobežojumi un starptautisko pasažieru pārvadājumu apturēšana, lai ierobežotu koronavīrusa izplatību. Visi “airBaltic” iepriekš plānotie pasažieru pārvadājumi uz šo laiku ir apturēti, ieskaitot lidojumus no Igaunijas un Lietuvas.

KONTEKSTS:

Lai ierobežotu Covid-19 izplatīšanos Latvijā, no 12. marta līdz 12. maijam izsludināta ārkārtējā situācija. Cīņai ar vīrusu noteikti stingri ierobežojumi, mācībām skolās jānotiek attālināti, atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi, brīvdienās daļēji slēgti tirdzniecības centri. Noteikti arī jauni pulcēšanās ierobežojumi, ārpus mājām vienkopus ļaujot atrasties ne vairāk par diviem cilvēkiem vai ģimeni.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti