Apņemšanās Latvijas simtgadei: Uzņemt filmu par Valmieru

 

Pēc pieciem gadiem jābūt gatavai dokumentālajai filmai par Valmieru un tās iedzīvotājiem, kas stāstīs par pilsētas vēsturi un arī mūsdienām. To uzņems jaunais kinorežisors, kurš tikko tikai sācis apgūt filmu taisīšanas mākslu. Latvijas simtgadē viņš būs sasniedzis savus 18 gadus un arī uzņēmis par godu valstij filmu par sev tuvo pilsētu.

„Mani sauc Ernests Valts Fjodorovs, esmu 13 gadus vecs skolēns. Vēlos uzņemt dokumentālo filmu par Valmieru un tās vēsturi - kā tā radusies un kāda tajā bijusi dzīve. Esmu tur dzimis un dzīvojis septiņus gadus.  Būs par vēsturi un arī par jaunākiem laikiem un mūsdienām. Tā ir skaista pilsēta: viss sakopts, nav liela, nav tik liela satiksme kā Rīgā. Sākumā iemācīšos mazus video taisīt, sataisīšu, noskatīšos kopā ar draugiem, skatīšos, kā citi taisa video, un pats arī gribu kaut ko uztaisīt. Tas ir interesanti: Latvijai būs 100 gadi, tas ir interesants datums, un man tas būs lielisks piedzīvojums," savu ieceri izklāsta Ernests.

Gaidot Latvijas 95. dzimšanas dienu, bet domājot jau tālāk, kad tai apritēs 100 gadu, aicinām katru iesiet savu apņemšanos kopīgā kamolā, kurā cita pie citas virknējas vēlmes, cerības, sapņi un nodomi - kopā jau vairāk nekā 200. Vēl tikai nepilna nedēļa palikusi, lai portālā lsm.lv kamolā ietītu savu apņemšanos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti