Panorāma

Ģimenes ārsti piesaka streiku

Panorāma

Advokāti kritizē policijas darbu maksātnespējas administratoru lietā

Apcietinātos administratorus atstādinās no maksātnespējas procesiem

Apcietinātos administratorus atstādinās no maksātnespējas procesiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Maksātnespējas administrācija tuvākajās dienās lems par apcietināto maksātnespējas administratoru Ilmāra Krūma, Māra Sprūda un Naura Drevska atstādināšanu no visiem viņu vadītajiem maksātnespējas procesiem.

Administrācija Valsts policijai piektdien, 9.jūnijā, bija pieprasījusi informāciju saistībā ar šo lietu, un pirmdien saņemtā atbilde esot pamats, lai pieņemtu attiecīgus lēmumus,  norādīja Maksātnespējas administrācijas direktore Inese Šteina.

“Šis jautājums tiks izlemts administratīvā akta formā, un tas tiks pieņemts tuvāko trīs darba dienu laikā.  Tas nozīmē - ne vēlāk kā līdz ceturtdienai,” sacīja Šteina.

“Tālāk Maksātnespējas administrācija sagatavo tiesai pieteikumus par administratora atcelšanu no katra no viņa lietvedībā esošajiem maksātnespējas procesiem. Kopumā šiem trim administratoriem aktīvā lietvedībā ir 46 maksātnespējas procesi, no kuriem viņi ir jāatstādina,” stāstīja Šteina.

Par administratora sertifikāta darbības izbeigšanu pagaidām neesot runas, jo policijas atsūtītajā informācijā neesot tādu faktu, lai par to lemtu. Taču maksātnespējas administrācija sekošot līdzi notikumiem un policijai varētu pieprasīt arī papildu ziņas.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļa Valsts policija aizturēja un tiesa vēlāk lēma paturēt apcietinājumā kopumā četras personas – trīs minētos maksātnespējas administratorus, kā arī finansistu Jorenu Raitumu. Policija arī šonedēļ plašākas ziņas nesniedz, taču izskanējis, ka lie6ta varētu būt saistīta ar Trasta komercbankas maksātnespējas procesu.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti