Panorāma

Atlicis pusgads cīņai ar naudas atmazgāšanu

Panorāma

Panorāma

Sarīko kino seansu mazajiem pacientiem

Animācijas filmu «Saule brauca debesīs» īpašā seansā izrāda Bērnu slimnīcā

Kāds īpašs notikums otrdien, 27.novembrī, norisinājās Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā – tur mazajiem pacientiem bija sarīkots īsts kino seanss. Viņu vērtējumam tika nodota simtgades animācijas  filma “Saule brauca debesīs”.  

Slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā īpaši iekārtota kino zāle - ap ekrānu sasēduši gan pavisam mazi ķipari, gan arī lielāki bērni. Lai drošāk, līdzi arī mammas un tēti.

Bērni kā jau bērni – kādam multfilmas vidū gribas aiziet paspēlēties ar mantām, cits tētim uz pleca iesnaužas. Tomēr lielākā daļa pie ekrāna bija pielipuši – multfilma viņus aizrāvusi.

Animācijas filmas režisore Roze Stiebra atzina, ka vēlējās, lai bērniem, kuriem nav iespējas aiziet uz filmu, būtu iespēja to redzēt.

 “Protams, protams. Es pat ļoti cerēju, ka viņiem pat būs nedaudz jautrāk pēc tam, ka viņi būs filmu paskatījušies, un būs drusku gaišāk. Es ceru, ka visi bērni izveseļosies ātrāk!” pauda Stiebra.

Filmas stāsts ir par Latviju kā Saules un Mēness meitu, kura piedzimst un tiek nozagta, bet beigās tiek izglābta. Bērniem par redzēto ir viedoklis.

“Man liekas, ka multfilma bija ļoti labsirdīga un tāda jauka tāpēc, ka nebija nekā tāda drausmīga kā visās mūsdienu multfilmās. Un, jā, viņa bija ļoti pārdomāta, tāpēc, ka bija cilvēki, Saule un Mēness. Un bija ļoti forši, man ļoti patika!” novērtēja skatītāja Roberta.

 “Man patika tas, ka tas bērns izglāba to Saules meitu!” piebilda skatītāja Sabīne.

“Cilvēki spēj daudz ko izdarīt, ja viņam ir vēlme un ja viņš nebaidās tikt pāri šķēršļiem. Un galvenais ir vienkārši iet uz priekšu un nebaidīties ne no kā!” piebilda Roberta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti