Ameriks gatavs turpināt vadīt «Gods kalpot Rīgai»; ambīcijas iziet no «Saskaņas» ēnas

Partijas "Gods kalpot Rīgai!" priekšsēdētājs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks ir gatavs vadīt politisko spēku vēl divus gadus un pauž, ka vēlas, lai partija izietu no "Saskaņas" ēnas.

Sestdien, 3.novembrī, notiek "Gods kalpot Rīgai!" kongress, kurā tiks pārvēlēta arī partijas vadība. Ameriks Latvijas Radio pastāstīja, ka pirms nākamajām pašvaldību vēlēšanām partijas grožus vēlētos nodot citās rokās.

Par paveikto Rīgā viņš sauc brīvpusdienas visiem bērnudārzu audzēkņiem un apņemšanos galvaspilsētā izskaust azartspēles, nepaveiktais - veloinfrastruktūra un pilsoniskās aktivitātes ņemšana vērā.

Tāpat Ameriks netieši atbildēja uz jautājumu, vai "Gods kalpot Rīgai!" nākamajās vēlēšanās varētu startēt atsevišķi no "Saskaņas", taču viņa teiktais par partijas atrašanos "Saskaņas" ēnā varētu par to liecināt.

Andris AmeriksEdgars Kupčs

  "Domāsim par to, kā, partijai, vienkāršiem vārdiem runājot, no ēnas iziet saulē. Tas ir - būt plašākai platformai. Ja šodien partijā ir pāri par 600 biedru, tad es gribētu teikt, ka mums tuvāko divu gadu laikā būtu šo aktīvo rīdzinieku skaits [jāpalielina], partijai jāpiesaista līdz 1000. Mūsu uzdevums šodien ir veidot šo aktīvo rīdzinieku uzticības platformu. Tas nav viegli.

  Ir daudz kritikas un atšķirīgi uzskati, bet mēs esam jau divus sasaukumus strādājuši koalīcijā ar "Saskaņu", lielā mērā atradušies arī "Saskaņas" ēnā.

  Mums būtu no šīs ēnas jāmēģina iziet ārā, kļūstot par šo izaicinājumu vienot cilvēkus, kuri kaut ko vairāk grib darīt savas pilsētas labā," stāstīja Ameriks.

  Jautāts, vai tas varētu nozīmēt, ka nākamajās pašvaldību vēlēšanās "Gods kalpot Rīgai!" startēs atsevišķi, Ameriks atbildēja, ka 1000 partijas biedriem "noteikti būs atšķirīgi viedokļi, kā savu politiku veidot".

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti