Amatu zaudē vēl viens Daugavpils pašvaldības uzņēmuma vadītājs

Ceturtdien, 7. martā, Daugavpils pašvaldības SIA "Labiekārtošana-D" dalībnieku ārkārtas sapulcē amatu zaudēja uzņēmuma valdes loceklis Nikolajs Ignatjevs.

Viņš ir jau trešais Daugavpilī pēdējās nedēļās amatu zaudējušas pašvaldības uzņēmuma vadītājs. Uzņēmuma vadītājs Nikolajs Ignatjevs neizslēdz, ka tas varētu būt politisks lēmums.

Viņš klāstīja, ka nebija nekāda paskaidrojuma, kāpēc viņu atbrīvoja no amata, “iespējams, bija politiskās prioritātes vai personiskie motīvi”.

SIA "Labiekārtošana-D" pārstāvis Nikolajs Ignatjevs: Par atbrīvošanu no amataSilvija Smagare

  “Bet es varu būt gandarīts par veiksmīgi noslēgto 2018. gadu. Uzņēmumā ir izpildīti visi iepriekš plānotie darbi, uzņēmums ir modernizējies, iegādāts jauns transports, modernizēts transporta cehs, bet galvenais ir peļņa - uzņēmums noslēdza gadu ar peļņu 168 000 eiro,” sacīja Ignatjevs.

  Pilsētas mērs Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) Latvijas Radio sacīja, ka Ignatjeva darbā atklāts daudz pārkāpumu un viņa darbību vērtē ne tikai dome, bet arī Iepirkumu uzraudzības valsts birojs, kurā sākta administratīvā lietvedība par mākslīgu "Labiekārtošana-D" iepirkumu sadali.

  Andrejs Elksniņš: Par neuzticību Nikolajam IgnatjevamSilvija Smagare

   “Lēmums par valdes locekļu atsaukšanu ir saistīts ar viņa uzticības zaudēšanu sakarā ar Iepirkumu uzraudzības birojā ierosinātajām administratīvajām lietvedībām par mākslīgu iepirkumu sadali. Sakarā ar virkni nesaimnieciskiem līgumiem pašā uzņēmumā, tā saimnieciskās darbības ietvaros un atsevišķu personu iekārtošanu piespiedu darbu izpildei bez tam nepieciešamajiem uzņēmuma dokumentiem, kuru nav,” skaidroja Elksniņš.  

   KONTEKSTS:

   Daugavpilī pēc varas nomaiņas turpinājās revīzijas pašvaldību iestādēs. Revīzijas laikā Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā "Saules skola" no amata tika atstādināta skolas direktore Inguna Kokina. Viņa ir Daugavpils domes opozīcijas deputāte, taču iepriekš atstādināšanu ar politiku nesaistīja. Vēlāk viņa amatā atjaunota.

   Pēc pārbaudes Daugavpils Futbola skolā amatu zaudēja tās direktors Nauris Mackevičs, kamēr rit revīzija, uz laiku no amata atstādināts “Daugavpils ūdens” tehniskais direktors. Iemesli - konstatētie pārkāpumi.

   Pēc Andreja Elksniņa (“Saskaņa”) atkārtotas kļūšanas par Daugavpils mēru opozīcija satraucās par briestošo kadru mainību un apgalvoja, ka pat ir izveidots saraksts ar 30 atlaižamo domes un pašvaldības uzņēmumu darbinieku uzvārdiem. “Saskaņas” pārstāvji to sauc par muļķībām.

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Latvijā
   Ziņas
   Jaunākie
   Interesanti