Alūksnes slimnīca pirks jaunas iekārtas un veidos rehabilitācijas nodaļu

Alūksnes slimnīca Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētā projektā par aptuveni miljonu eiro pirks jaunas medicīniskās iekārtas un aprīkojumu, kā arī veidos jaunu nodaļu rehabilitācijai un fizikālajai medicīnai, Latvijas Radio stāstīja reģionālā laikraksta "Alūksnes un Malienas ziņas" galvenā redaktore Līga Vīksna.

Reģionālā laikraksta "Alūksnes un Malienas ziņas" galvenā redaktore Līga Vīksna.Jānis Ramāns
  Jaunas iekārtas un aprīkojums paredzēts visām slimnīcas nodaļām, un daļa jau ir iegādāta. Piemēram, iepirktas jaunas gultas ar skapīšiem, pretizgulējumu matrači. Tāpat slimnīcā iepirkts ultrasonogrāfijas aparāts, ar ko varēs veikt plašākus izmeklējumus, piemēram, uzlabotos izmeklējumus aknām. Pašlaik slimnīcā ir viens ultrasonogrāfijas aparāts, ar ko strādā četri speciālisti. 

   

  Vēl slimnīcā veidos pilnīgi jaunu nodaļu rehabilitācijai un fizikālajai medicīnai, kurā gaidīs pacientus no zīdaiņa līdz sirmam vecumam. Šī dienas nodaļa atradīsies ēkā, kur savulaik bija iestādes administrācija. Ēka pēc cita ES fondu projekta īstenošanas pirms astoņiem gadiem palika tukša. Jaunās nodaļas izveides darbi sāksies nākamgad.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti