Alūksnē gāzes noplūdes izraisītā sprādzienā viens cietušais

Sestdienas vakarā Alūksnē, Torņa ielas 15.  nama pirmajā stāvā notika gāzes eksplozija. Cietis viens mājas iedzīvotājs, kurš nogādāts slimnīcā, ziņo vietējais portāls “Alūksniešiem.lv”. 

Sprādziens notika pēc gāzes noplūdes, viena kāpņu telpa ir pilnībā sabojāta, bojāti ne vien logi, bet arī ēkas paneļi.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā informēja, ka nav sprādzis gāzes balons, bet gan propāna gāze, kas ēkā tiek ievadīta pa gāzes vadiem no netālu esošā rezervuāra, ziņoja LETA

Sprādziena rezultātā visai kāpņutelpai izbiruši logu stikli un mājā parādījušās plaisas. Tūlīt pēc negadījuma ēkai drošības apsvērumu dēļ atslēgta gāzes padeve.

Pašvaldība piedāvā izmitināt iedzīvotājus, kuru mājokļi cietuši sprādzienā, E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas internātā.  

“Cilvēks, pārnākot mājās, slēdza elektrību un notika sprādziens. Viens cietušais nogādāts slimnīcā. Šobrīd ir versija, ka tas bija gāzes sprādziens,” laikrakstam teicis novada pašvaldības priekšsēdētājs Arturs Dukulis.  

Aculiecinieki stāstīja, ka cietušais vīrietis sprādziena ietekmē izsviests no dzīvokļa 30 metru attālumā. Pats spējis piecelties un paiet nost.

Mājas iedzīvotāji iepriekš jau atbildīgajām instancēm ziņojuši par gāzes smaku dzīvokļos un kāpņu telpās. “Pirms divām nedēļām atbrauca no gāzes dienesta, apskatījās un aizbrauca, jo tā neesot gāzes smaka. Es jau zināju, ka dzīvojam uz bumbas,” stāstījusi kāpņu telpas iedzīvotāja.  

To, cik ilgi nedrīkstēs ieiet ēkā, vēl novērtēs eksperti.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti