Akcijā «Paēdušai Latvijai» šogad piepildītas 4954 pārtikas pakas

Trūkumā nonākušo Latvijas ģimeņu atbalstam šogad akcijā "Paēdušai Latvijai" piepildītas 4954 pārtikas pakas, ar kurām svētku laiks būs priecīgāks vairāk nekā 17 000 cilvēku, informēja akcijas rīkotāji.

Tāpat kā iepriekšējā akcijā, visvairāk paku – vairāk nekā 2000 – piepildījuši rīdzinieki, un īpaši lielu aktivitāti izrādījuši arī vidzemnieki, piepildot vairāk nekā 1300 paku.

No kopumā "Rimi" veikalos saziedotajām 4954 pārtikas pakām 2149 pakas ziedotas Rīgā, 1308 – Vidzemē, 593 – Latgalē, 554 – Kurzemē un 350 – Zemgalē.  Starp Latvijas pilsētām lielāko aktivitāti uzreiz pēc rīdziniekiem izrādījuši pircēji Rēzeknē, piepildot 314 pakas jeb vairāk nekā pusi no visām Latgalē piepildītajām pārtikas pakām.

Akcijā piedalījās kopumā 48 "Rimi" veikali Rīgā, Ādažos, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Ķekavā, Liepājā, Madonā, Mārupē, Ogrē, Olainē, Rēzeknē, Salaspilī, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Valmierā un Ventspilī. 

"Šī ziema daudziem ir grūtāka nekā iepriekšējā, taču daļai Latvijas iedzīvotāju, kas nonākuši finansiālās grūtībās, pat nav iespējas kaut ko ietaupīt vai uzkrāt, tāpēc viņiem ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Tas, kas ir vienkāršs papildu pirkums turīgākiem iedzīvotājiem, var izrādīties izdzīvošanas iespēja vairākiem simtiem Latvijas ģimeņu, kam ''Pārtikas bankas'' pārtikas pakas ir, iespējams, vienīgā iztika. To vidū ir gan ģimenes ar bērniem, gan seniori, kā arī personas ar invaliditāti un viņu tuvinieki. No sirds pateicamies katram, kurš nepaliek vienaldzīgs un iesaistās akcijā!" sacīja Pārtikas bankas "Paēdušai Latvijai" vadītāja Agita Kraukle.

Ilggadējais ''Pārtikas bankas'' partneris lielveikalu tīkls "Rimi" ik mēnesi ziedo vairāk nekā 20 tonnu pārtikas, nodrošinot palīdzību trūkumcietējiem visā Latvijā, norādīja akcijas rīkotāji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti