Akcijā «Paēdušai Latvijai» sesto reizi varēs ziedot pārtiku trūcīgām ģimenēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Sestdien, 10. novembrī ikviens, kas vēlas atbalstīt kādu trūkumā nonākušu ģimeni, to var izdarīt, piepildot pārtikas paku, kas pēc tam ar Latvijas Samariešu apvienības starpniecību tiks nogādāta trūcīgajiem. Labdarības akcijas laikā pārtikas paku vākšana notiks 41 "Rimi" veikalā.

Projekta "Pārtikas banka" vadītāja Agita Kraukle
00:00 / 00:36
Lejuplādēt
Projekta "Pārtikas banka" vadītāja Agita Kraukle stāsta, ka iepriekšējās akcijās iedzīvotāju saziedotā pārtika nogādāta vairāk nekā 6000 cilvēku.

 

Raksturojot šo paku saņēmējus, Kraukle atklāj, ka visbiežāk šādas pakas nonāk pie vientuļajām māmiņām, kas vienas pašas audzina divus nepilngadīgus bērnus.

Skaidrojot, kas jādara tiem, kas vēlas atbalstīt šādas ģimenes, Kraukle teica: "Tiem cilvēkiem, kuri vēlas atbalstīt šo akciju un trūkumā nonākušās ģimenes, jādodas uz kādu no akcijas veikaliem, jāpiepilda pārtikas paka ar produktiem, kam ir ilgs derīguma termiņš. Tie ir konservi, milti, griķi, putraimi, eļļa, un mēs iesakām arī kādu saldumiņu priekš bērniem. Jāatdod šī paciņa ar produktiem mūsu brīvprātīgajiem. Tālāk mēs tās izdalām pa reģionālajiem punktiem, kas ir tie, kas fiziski šo paciņu nogādā līdz ģimenei."

"Rimi" informācija liecina, ka labdarības akcija sestdien, 10.novembrī, no plkst. 11 līdz 21 risināsies "Rimi" veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās. Veikalu saraksts atrodams labdarības akcijas mājaslapā.

Iepriekšējā akcijā šā gada martā "Paēdušai Latvijai" ziedotas 6293 pārtikas pakas. Tās palīdzēja 2097 trūkumā nonākušām ģimenēm. Visaktīvāk akcijā piedalījās rīdzinieki, sagādājot 2269 pārtikas pakas, savukārt no reģionu pilsētām visvairāk ziedoja rēzeknieši – 633 pārtikas pakas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti