Panorāma

Kori sāk sacensības

Panorāma

Kultūras galvaspilsēta tūristu pūļus nav atvedusi

Es zinu -- Tu to vari!

Akcijā centīsies atklāt jaunus talantus un iemaņas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Sešas jauniešu organizācijas apvienojušas spēkus, lai padarītu šo vasaru vēl atraktīvāku un notikumiem bagātāku. Ceturtdien ar valsts finansējuma atbalstu tika sākta akcija “Es zinu, Tu to vari!” Tās mērķis – likt cilvēkiem dalīties ar saviem sportiskajiem talantiem un – izaicināt iemaņu apgūšanā savus draugus.

Ja tu kaut ko proti – met draudzīgu izaicinājumu savam draugam, kolēģim, publiski pazīstamai personai vai jebkuram nepazīstamam cilvēkam! Nofilmē savu izaicinājumu, ievieto draugiem.lv īpaši izveidotā lapā - “Es zinu Tu to vari!” un skaties – kā šis cilvēks tavam izaicinājumam atsauksies.

Piemēram, Renārs Zeltiņš plāno izaicināt Donu un Renāru Kauperu.

„Izaicināšu viņus izdarīt trīs dažādus vingrinājumus dažādās vietās. Piemēram, es aiziešu bankā un uztaisīšu presīti. Es aiziešu sabiedriskajā transportā un pie tiem stieņiem pievilkšos un pārtikas veikalā piepumpēšos pie letes. Viņiem savukārt tajās pašās vai citās vietās [tas jāizdara]. Tas nozīmē – mēs varam sportot jebkur un par velti!” saka Zeltiņš.

„Protams, mēs ļoti ceram, ka nebūs kaut kādi muļķīgi izaicinājumi, kas pārkāpj kaut kādas robežas. Šajā lapā mēs izaicinājumus apstiprināsim. pirms tie kļūs publiski, lai nejauši nenonāktu kāda muļķīga lieta līdz jauniešiem,” saka „draugiem.lv” runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Kampaņas rīkotāji cer – aizpildot brīvo laiku ar jautrām un atraktīvām sacīkstēm, būs mazāk laika deldēt soliņus un  ļauties reibinošu vielu kārdinājumam.

„Galvenais mērķis ir iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku. Uzsvars uz vārdu “cilvēkus” nevis “jauniešus”, jo es gribu beidzot izkustināt jauniešu vecākus, lai viņi sāk mest viens otram izaicinājumus – galvenokārt izaicinājumus paši sev,” norāda “Es zinu,Tu to vari!” akcijas idejas autors Raimonds Elbakjans.

„Man liekas, ka tā ir ļoti laba ideja, jo tas iedvesmos citus un palīdzēs atrast savu lauciņu,” uzsver Grīziņkalna sporta kompleksa apmeklētāja Helēna Pole.

Apmaiņa ar izaicinājumiem notiks arī visos "Ghetto games", skautu, gaidu, mazpulku un citu iesaistīto organizāciju rīkotajos pasākumos visas vasaras garumā. Tādu būs vairāki desmiti. „Projekts ir atklāts, un šo svētdien jau gaidām visus interesentus šeit, Grīziņkalna sporta kompleksā – lielus, mazus, meitenes, zēnus – uz bezmaksas ielu vingrošanas sacensībām deviņās dažādās kategorijās. Līdz ar to būs interesanti gan stipriem, gan vājiem,” stāsta Latvijas Ielu vingrotāju biedrības vadītājs Māris Šlēziņš.

Organizatori arī cer - varbūt tieši kāda mests izaicinājums iedvesmos un atvērs cilvēkam acis uz jaunu hobiju vai aktivitāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti