Aizvadītajā diennaktī Latvijā neatklāj nevienu jaunu Covid-19 saslimšanas gadījumu

Latvijā aizvadītajā diennaktī nav konstatēts neviens jauns Covid-19 saslimšanas gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Aizvadītājā diennaktī veikti 652 Covid-19 testi, pozitīvu rezultātu nav. 

Kopš  8.marta šī ir jau otrā diena, kad Latvijā nav atklāts neviens jauns Covid-19 gadījums. Iepriekš neviens jauns gadījums netika atklāts testos 4.maijā, kad tika veikti 686 testi.

Latvijā kopā veikti 109 723 izmeklējumi, saslimušas 1066 personas un 745 izveseļojušās, 24 mirušas.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionēti jauni pacienti ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas 18 pacienti - 15 pacienti ar vidēji smagu, trīs pacienti ar smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra izrakstīti 155 pacienti.  

 

KONTEKSTS:

Covid-19 izplatības ierobežošanai Latvijā 12. martā izsludināja ārkārtējo situāciju, nosakot, ka mācības skolās notiks attālināti, tāpat kā iespēju robežās valsts un pašvaldību iestāžu darbs. 29. martā valdība lēmusi, ka ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem vai arī vienas mājsaimniecības locekļiem un jāievēro 2 metru distance. Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti