Aizturēts vīrietis par nelegālā alkohola un cigarešu izplatīšanu Ogres apkārtnē

Valsts policijas šonedēļ aizturēja vīrieti, kurš ilgstošā laika posmā izplatījis nelegālo alkoholu un cigaretes to tirdzniecības vietām jeb “točkām” Ogres apkārtnē, informēja policijā.

Agrāk sāktā kriminālprocesā saistībā ar nelegālo akcīzes preču apriti policisti nonāca pa pēdām 1957. gadā dzimušam vīrietim, kurš nodarbojās ar nelegālo akcīzes preču piegādi tirdzniecības vietām. Trešdien, 13. maijā, Ogres iecirkņa policisti ieradās aizdomās turētā vīrieša dzīvesvietā un viņu aizturēja ar visiem pierādījumiem un “melnās grāmatvedības” dokumentiem.

Visas dienas garumā tika veiktas kratīšanas trīs adresēs, kas piekritīgas aizdomās turētajam. Kratīšanu laikā policisti konstatēja un atsavināja 393 500 cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām, aptuveni 105 litrus nelegālā spirta un 136 litrus XP-10. Tāpat izņemti 8755 eiro, kas, visticamāk, iegūti no šo preču realizācijas.

Paralēli minētajām kratīšanām kādā citā administratīvajā lietā trešdien likumsargi veica apskati kādā nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecības vietā Ogrē. Policistu ierašanās brīdī šajā “točkā” glabājās 24 paciņas ar nelegālajām cigaretēm un desmit pudeļu nelegālā alkohola ar kopējo tilpumu aptuveni 7,5 litri. Šīs preces, kas, visticamāk, uzpirktas no jau minētā vīrieša, tika atsavinātas.

Aizdomās turētais atrodas apcietinājumā, un drīzumā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

Atsavinātās preces tiks nodotas Nodrošinājuma valsts aģentūrai, un pēc kompetento valsts iestāžu atzinumu saņemšanas tās tiks iznīcinātas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti