Aiztur rūdītus izsoļu krāpniekus

Kriminālpolicijas darbiniekiem martā izdevies pārtraukt izsoļu krāpnieku grupas darbību, kas dažādos veidos apgrūtināja dzīvi tiem, kuri klātienes izsolēs nosolīja sev nekustamo īpašumu. Noziedznieki aizturēti brīdī, kad saņēma pieprasīto kukuli – 4000 eiro. Taču izmeklētāji ir pārliecināti, ka epizožu un apkrāpto skaits ir daudz lielāks. Tāpēc lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir šādi cietis.

Visticamāk, nekustamo īpašumu izsoles klātienē aizturētajiem bijusi ikdienas maize.

Piedaloties tajās, viņi apstrīdēja jebko, liekot šķēršļus jaunajam īpašniekam. Bet pēcāk par attiecīgu summu piedāvāja atsaukt prasību un apgrūtinājumu. Martā Kriminālpolicijas darbinieki grupu aizturēja.

“Minētās divas personas, ka tika aizturētas martā, piedalījās izsolē, apstrīdēja tiesu izpildītāju, piedeklarējās, pieprasīja 4000 eiro, ka atsauks savu sūdzību. Martā mūsu darbinieki minēto personu aizturēja brīdī, kad nodeva naudu,” skaidro Kriminālpolicijas pārstāvis Igors Tomaševs.

Tāpat izskanējuši draudi jauniegūto īpašumu sabojāt. Policija ir pārliecināta, ka tā bija shēma ar vienu mērķi – iegūt naudu. Tā aicina atsaukties tos, kas arī šādi ir cietuši. “Bija personas, kas darbojās šajā jomā un pieprasīja naudu par jebko. Ja ir tādi gadījumi, jums jāgriežas policijā, izskatīsim jebkuru gadījumu,” bilst Tomaševs.

Izmeklēšana turpinās, viens no izsoļu krāpniekiem ir apcietināts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti