Aiztur divus policistus par 600 eiro kukuļa ņemšanu no dzērājšofera

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis divas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas par 600 eiro kukuļa saņemšanu no personas, kas transportlīdzekli vadījusi alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, informē biroja pārstāve Diāna Petersa.

Policijas darbinieki vairāku dienu garumā izspieduši kukuli no personas, kuru iepriekš bija aizturējušas par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un par izdarīto pārkāpumu nebija noformējušas administratīvā pārkāpuma protokolu.

Iekšējās drošības birojā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 320. panta trešās daļas. Aizdomās turētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, tai skaitā aizliegums ieņemt noteiktu amatu.

Jau ziņots, ka IDB ir iekšlietu ministra pārraudzībā esoša tiesībsargājoša iestāde, kuras funkcijas ir atklāt, izmeklēt un novērst noziedzīgus nodarījumus, kurus izdarījušas Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu amatpersonas un darbinieki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti