Aizsardzības ministrija dibina jaunu apbalvojumu; aicina pieteikties skiču konkursā

Aizsardzības ministrija dibina jaunu apbalvojumu par ieguldījumu aizsardzības nozares izaugsmē.

Atzīmējot Latvijas armijas 100. gadskārtu, ministrija aicina profesionālus māksliniekus pieteikties skiču konkursā jaunā apbalvojuma izveidei. Konkursa komisijas vērtējumā labākā piedāvājuma autors saņems godalgu 1000 eiro apmērā, kā arī tiks izvirzītas skices veicināšanas balvām par kopējo summu 1000 eiro apmērā.

AM pārstāvis Roberts SkraučsAnnija Petrova

  „Šis apbalvojums ir būtisks, jo to varētu saņemt gan civildienesta personas, kas strādā aizsardzības nozarē, gan arī Nacionālo bruņoto spēku karavīri,

  kas iepriekš aizsardzības nozarē, mūsu pirmsākumos snieguši būtisku ieguldījumu vai arī šobrīd ir izcēlušies ar kādiem īpašiem projektiem, kas ir vērsti uz tālāku aizsardzības nozares stiprināšanu un attīstību. Skiču konkursā ir aicināti piedalīties Latvijas profesionālie mākslinieki, kuru, nav šaubu, mūsu valstī netrūkst. Laiks skiču iesniegšanai, kuras var iesniegt vienīgi personiski, atvedot uz Aizsardzības ministriju aploksnē, to var izdarīt līdz 18. decembra pulksten 16.30, katru darba dienu no pulksten 10.00 līdz 17.00,” stāstīja ministrijas pārstāvis Roberts Skraučs.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti