Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

ZS un NATO karavīri palīdz dzīvnieku patversmei

Aizputē sākas labdarības akcija

Aizputē sākas labdarības akcija «No sirds uz sirdi»

Biedrības „Aizputes samarietis” paspārnē jau piekto gadu darbojas atbalsta centrs „Roku rokā”. Tajā ik nedēļu pulcējas bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, kuru skaits aizvien pieaug. Lai paplašinātu un iekārtotu telpas nodarbībām un citām vajadzībām, tiek vākti ziedojumi labdarības akcijās. Nupat aizsākusies akcija „No sirds uz sirdi”, ko ieskandināja atbalsta centra bērnu labdarības koncerts.   

Atbalsts centra „Roku rokā” bērnu un jauniešu gatavošanās labdarības koncertam sākusies jau septembrī. Tie bijuši regulāri iknedēļas mēģinājumi uz kultūras nama skatuves. Madaras mamma, viena no pasākuma iniciatorēm Sandra Priedola atzīst, ka šāds publisks sarīkojums nav tikai ziedojumu vākšana, bet arī liela atbildība un reizē pienākums pret sabiedrību.

“Lai mēs spētu parādīt to, ka ir dažādi cilvēki. Tas ir man tāds kā uzdevums. Tie ir tādi paši bērni ar tādām pašām vajadzībām, vienkārši viņiem ir vairāk šo vajadzību,” saka Sandra Priedola.

Šī gada labdarības akcijas „No sirds uz sirdi” mērķis ir relaksācijas un sajūtu telpas izveide atbalsta centrā „Roku rokā”. Tā ir akūta nepieciešamība, saka biedrības „Aizputes samarietis” valdes locekle Inese Šteinberga. Apmeklētāju skaits piecu gadu laikā no trim pieaudzis līdz astoņpadsmit.

“Bērniem kādā brīdī būs iespēja pabūt relaksācijas telpā, atsevišķi no pārējiem. Sākotnēji nepieciešams remonts un pēc tam arī iekārtojums,” stāsta Šteinberga.

Pirms diviem gadiem atbalsta centra bērni un jaunieši kopā ar vecākiem sarīkoja pirmo labdarības koncertu. Toreiz, pateicoties sabiedrības atsaucībai, tika izremontēta un iekārtota zāle, kas nu kļuvusi par centrālo vietu dažādām radošajām izpausmēm bērniem ar īpašām vajadzībām.

“Var iegūt daudz dažādas zināšanas. It sevišķi meitai patīk dziedāt. Bērns līdz ar to attīstās, daudz vairāk uzzina,” saka Kristas mamma Sigita Rēke.

Labdarības akcija „No sirds uz sirdi” Aizputes novadā turpināsies visu decembri. Jau šo sestdien uz labdarības koncertu aicinās Liepājas apriņķa deju kolektīvi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti