«airBaltic» jaunais investors un SM valsts sekretārs apmierināti ar Gausa darbu

Pašreizējā "airBaltic" valdes priekšsēdētāja Martina Gausa darbs ir apmierinošs – to žurnālistiem pauda Ralfs Dīters Montāgs-Girmess, kurš parakstījis līgumu par investīcijām aviokompānijā, un Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš.

Montāgs-Girmess aviokompānijas vadītāju Gausu sauca par kompetentu.  Turklāt tieši viņa darbība uzņēmumā bijis motivējošs faktors, lai investētu tajā.

Lai gan Satiksmes ministrija ieplānojusi auditu aviokompānijā “airBaltic”, tomēr arī ministrijas valsts sekretārs ceturtdien atzina, ka ir apmierināts ar Gausa darbu.

Jau ziņots, ka 4.februārī parakstīts Latvijas aviokompānijas "airBaltic" akcionāru līgums starp Latvijas valdību un vācu investoru Ralfu Dīteru Montāgu-Girmesu. Līgums paredz aviokompānijā ieguldīt 132 miljonus eiro ar mērķi modernizēt tās floti.

Valdība pērn bija apstiprinājusi plānu par 20% "airBaltic" akciju pārdošanu Vācijas investoram, kurš apņēmās lidsabiedrībā ieguldīt 52 miljonus eiro. Pārējie 80% avikomopānijas akciju paliks Latvijas valsts īpašumā. Valsts kase aviokompānijai ieguldīšanai tās pamatkapitālā aizdos 80 miljonus eiro. Šīs naudas aizdošanai akceptu pērn deva Saeima.

 

 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti