Pēcpusdiena

Degvielas uzpildes stacija Ogrē iekļauta Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā

Pēcpusdiena

Publicēts Latvijas skolu "zvaigžņu reitings 2016" darbā ar talantīgajiem bērniem

Šodien sākas akcija "Pietura: skola"

Aicina ziedot skolas lietas daudzbērnu ģimenēm

Laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” atklāts skolas gaitām veltīta labdarības akcija “Pietura: Skola”. Akcijas mērķis ir atbalstīt daudzbērnu ģimenes, gatavojoties skolas laikam, ziņo Latvijas Radio raidījums “Pēcpusdiena”.

Akcijai jau pieteicies liels skaits daudzbērnu un maznodrošināto ģimeņu, pastāstīja akcijas sadarbības partneris "Lux Express" biznesa procesu vadītājs Krišjānis Reķis.

Iedzīvotāji aicināti līdz 7. augustam no 8.00 rītā līdz 20.00 vakarā doties uz autobusu Stacijas laukumā un nogādāt dažādas skolai nepieciešamas lietas, sākot no zīmuļiem, lineāliem, beidzot ar mugursomām. Ja iedzīvotāji nevar nokļūt līdz autobusam, aicināti sazināties ar uzņēmumu un biedrību “Ģimenes atbalsts”. Nākamnedēļ visas mantas tiks nogādātas līdz biedrībai un tad līdz pašām ģimenēm.

2013. gadā tika izdarīti grozījumi izglītības likumā, un tādējādi panākts, ka ģimenei  iegādājamo lietu skaits skolas gaitām ir krietni sarucis, raidījumā atzina Tiesībsarga biroja bērnu tiesību nodaļas vadītāja Laila Grāvere.

Vecākiem ir jāpērk skolas lietas savu materiālo iespēju robežās – tās ir kancelejas preces, apģērbs, skolas soma un sporta tērps. “Pabalsts bērnu sagatavošanai skolai nav obligāts, tas ir atkarīgs no pašvaldības labās gribas,” atzina Grāvere. Valsts finansējums ir līdzvērtīgs arī privātajām skolām.

Akcijas organizatori aicina iedzīvotājus interesēties un pašvaldības informēt savus iedzīvotājus par iespējām saņem atbalstu skolēniem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti