Aicina ziedot rotaļlietas HIV pozitīvo māmiņu mazuļiem

Rīgā vien ik mēnesi vidēji četrām HIV pozitīvām mātēm piedzimst bērni, vēsta biedrība AGIHAS, kas šogad rūpējās, lai mazuļi saņemtu viņiem nepieciešamo mākslīgā piena maisījumu un neinficētos. 

Šis projekts jau pirms mēneša noslēdzies, un tagad AGIHAS sākusi jaunu iniciatīvu – aicina mazuļus iepriecināt Ziemassvētkos - ziedot rotaļlietas un tās nogādāt biedrības “DIA+LOGS” birojā Rīgā, Dzirnavu ielā 135, iepriekš sazinoties.

Par to, ka daudziem HIV pozitīvo māmiņu bērniem trūkst rotaļlietu, biedrība uzzināja no medmāsām, kuras ir saskarē ar bērniem, kad viņus ved uz pārbaudēm.

"HIV pozitīvajai māmiņai dzīve jau tā ir pietiekami sarežģīta. Ja viņa vēlas, lai viņas mazulis izaugtu vesels, viņa nedrīkst barot savu bērnu ar mātes pienu (..). Viņa pērk piena aizstājējproduktus, kas mēnesī izmaksā aptuveni 50-60 eiro lētākajos variantos. Ienākumi ir tādi, kādi tie ir, un rotaļlieta ir tā lieta, bez kuras, varbūt māmiņa domā, ka var iztikt. Bet patiesībā bērns ir pelnījis, lai viņam būtu bērnība. Mēs aicinam cilvēkus atvērt savas sirdis vismaz šajā Ziemassvētku laikā, un mēs vēlētos, lai viņi palīdzētu šiem bērniem," teica biedrības AGIHAS vadītājs Andris Veiķenieks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti