Aicina Veselības ministriju izvērtēt Stradiņa slimnīcas valdes darbu

Veselības ministrija saņēmusi vēstuli no Saeimas sociālo un darba lietu komisijas, kurā aicināts ministriju izvērtēt Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes darbu. Veselības ministrijā apstiprina, ka vēstule ir saņemta, tomēr ministrijas valsts sekretāre Daina Mūrmane-Umbraško norāda, ka tajā nav nekādu konkrētu norāžu uz aizdomām par līdzšinējās valdes neizdarību. Neskatoties uz to, ministrija, ceturtdien pie sevis ir uzaicinājusi slimnīcas valdi, lai pārrunātu pārmetumus, kas pret to vērsti.

Aicina Veselības ministriju izvērtēt Stradiņa slimnīcas valdes darbuKristaps Feldmanis

  "Vēstulē rakstīts, ka komisija skatījusi jautājumu par to, ka ir sūdzības, ka plāna pacienti tiek aprūpēti pirms neatliekamiem pacientiem un lūdz mums šo jautājumu izskatīt un risināt. Tur vienkārši nav nekā konkrēta minēta. Tāda plika un neko neizsakoša, ja tā drīkst izteikties. Mēs esam pasaukuši slimnīcas valdi, un tad arī mēs izrunāsim par visiem tiem gadījumiem, kad viņiem ir bijušas kādas lielākas sūdzības, un uzklausīsim, ko viņi ir darījuši konkrētajās reizēs," stāsta veselības ministrijas valsts sekretāre Daina Mūrmane-Umbraško.

  Viņa norāda, ka ministrijai zināmi vismaz divi gadījumi, kad iepriekš bijušas zināmas neapmierinātības. "Viens no pēdējiem bija saistībā ar transplantācijas nodaļas reorganizāciju. Vēl viens jautājums, vairākus gadus atpakaļ, bijis saistībā ar neiroķirurģiju. Tad mēs atkal risinājām jautājumu par zobu ķirurģiju. Mēs esam lūguši, lai slimnīca ar tiem visiem gadījumiem nāk un arī konkrēti mums parāda, kādi ir bijuši risinājumi. Lielāko daļu no gadījumiem mēs zinām. Tie risinājumi pieņemti mums ir bijuši pieņemami. Ja nekā cita nav, tad pēc būtības mēs komisijai to pēc tam arī uzrakstīsim," saka Mūrmane-Umbraško.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti