Sadaļas Sadaļas

Rīta Panorāma

Andreja Upīša populārā garā stāsta «Sūnu ciema zēni» 80. jubilejas gadu

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Ilzi Jansoni

Intervija ar Rūtu Dimantu

Aicina sākt jaunu tradīciju #whitefriday – ziedošanas dienu

Lai veicinātu sabiedrības iesaisti ziedojumu vākšanā Latvijas labdarības un nevalstiskajām organizācijām, vēlās iedibināt jaunu tradīciju un 7. februārī aicina ikvienu iesaistīties iniciatīvā #WhiteFriday – šajā dienā ziedojot  kādai labdarības vai nevalstiskajai organizācijai.

Pasākumu plāno rīkot divas reizes gadā - februāra pirmajā piektdienā un pēdējā piektdienā pirms “Melnās piektdienas” jeb “Black Friday” izpārdošanas sākuma novembrī, informēja pasākuma rīkotāji uzņēmums “Mobilly” un Ziedot.lv.

“Visbiežāk ziedotāju aktivitāte pieaug gada nogalē, Ziemassvētkos, taču dažādām organizācijām atbalsts ir nepieciešams regulāri. Brīdī, kad #WhiteFriday būs ieguvis lielāku uzmanību nekā Melnās piektdienas izpārdošanas jeb "Black Friday", varēsim droši apgalvot, ka cilvēcei ir nākotne," uzskata Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Dimanta LTV raidījumā “Rīta panorāma” atzina, ka mēs tērējam, atstājam nospiedumu dabā, un šī iniciatīva ir pretstats izpārdošanām – palīdzība cilvēkiem, diena, kad mēs nevis tērējam, pērkam un dzenamies pēc atlaidēm, bet darām kaut ko labu.

Viņa arī uzsvēra, ka bieži vien cilvēki uzskata, ka ziedot var tikai bagātāki cilvēki un ziedot vajag lielas summas, bet arī viens vai 5 eiro var daudz palīdzēt, ja iesaistās vairāk cilvēku.

Kampaņas #WhiteFriday organizatori aicina Latvijas sabiedrību mobilizēties pēc svētku iepirkšanās drudža un 7. februārī ziedot lielāku vai mazāku naudas summu kādai labdarības vai nevalstiskajai organizācijai, kuru mērķi ir dažādi, taču vēlme viena - veidot labāku Latvijas sabiedrību kopumā.

Daļa vērtīgu un sabiedrībai nozīmīgu iniciatīvu tiek īstenotas, tikai pateicoties atbalstītāju regulāriem ziedojumiem. Protams, organizāciju vajadzības mainās līdz ar aktuālajiem plāniem, bet #WhiteFriday ietvaros iespējams palīdzēt konkrētiem un īsā termiņā sasniedzamiem mērķiem.

Neliels, bet pastāvīgs atbalsts var ievērojami palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams, uzlabot vidi, kurā mēs visi dzīvojam, kā arī radīt vienotāku, atvērtāku un tolerantāku sabiedrību, norāda pasākuma organizatori.

“Apliecinot savu dalību kampaņā #WhiteFriday, aicinām 7. februārī savus sociālos tīklus ietērpt baltā krāsā, daloties ar aicinājumu iesaistīties iniciatīvā un ziedot, izvēloties sev atbilstošāko mērķi,” aicina pasākuma rīkotāji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt