Dienas ziņas

ES un ASV piedzīvo straujāko IKP kritumu vēsturē

Dienas ziņas

Plaušu vēža pacienti dāvina rododendru

Aicina Rīgas skolēnus pasteigties nokārtot e-talonus

Aicina Rīgas skolēnus pasteigties nokārtot e-talonus

Tuvojas jaunais mācību gads un, lai skolēni varētu izmantot Rīgā bezmaksas sabiedrisko transportu, “Rīgas satiksme” (RS) aicina vecākus pieteikties elektroniski e-talona saņemšanai. Līdz 25. augustam e-talonu var pasūtīt elektroniski, bet vēlāk tikai klātienē, turklāt var nākties  gaidīt rindā.   

Arī šajā mācību gadā bezmaksas sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot 1. līdz 12. klašu skolēni. Taču, lai varētu braukt bez maksas, jāsaņem e-talons. Tagad to nokārtot ir visizdevīgāk, nestāvot rindā.

“Skolēnu vecākiem ir nepieciešams caur portālu e-Rīga autorizēties, dati atjaunosies automātiski, un, ja to vecāki izdarīs līdz 25. augustam,  karti varēs saņemt skolā,”  informēja RS sabiedrisko attiecību vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Rīgā e-talons ir arī skolēna apliecība, tādēļ fotogrāfijai, kura tiek pievienota, jābūt jaunai. Tāpat vairākās skolās e-talons kalpo gan kā ieejas karte, gan līdzeklis, lai norēķinātos par pusdienām.

“Reizēm ir tā, ka vecāki pievieno visādas dīvainas bildes, tāpēc bērnam jābūt nesen nofotografētam,” norādīja Bartaševiča-Feldmane.

Arī tiem skolēniem, kuri mainījuši skolu vai vasaras brīvlaikā pazaudējuši e-talonu, tagad ir iespēja saņemt jaunu, autorizējoties portālā e-Rīga.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti