Aicina pieteikt pretendentus pieaugušo neformālās izglītības balvai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Izglītības un zinātnes ministrija līdz 1. decembrim aicina pieteikt pretendentus pieaugušo neformālās izglītības balvai “Saules laiva”. Aicināts pieteikt pretendentus, kas strādā pieaugušo neformālās izglītības jomā, nodrošina augstas kvalitātes mācību procesu un veicina pieaugušo neformālās izglītības attīstību.

Aicina pieteikt pretendentus pieaugušo neformālās izglītības balvai "Saules laiva"
00:00 / 00:57
Lejuplādēt

Projekta pārstāve Daina Jāņkalne stāsta:

“''Saules laiva'' ir pieaugušo neformālās izglītības balva. Tā ir dibināta 2016. gadā. Neformālā izglītība ir tāda izglītība, pēc kuras jūs nesaņemat diplomu. Jūs varat saņemt sertifikātu vai kādu mazāku formālu apliecinājumu par jūsu izglītību. Varbūt jūs esat iemācījies adīt, tikpat labi neformālā izglītība var būt tāda, kur jūs esat paaugstinājis savu metinātāja kvalifikāciju.

Tā ir ceļojoša balva, kuru katru gadu saņem tas pieaugušo izglītības īstenotājs, organizācija vai izglītības iestāde, vai nevalstiskā organizācija, kas darbojas pieaugušo neformālās izglītības jomā.

Un kritērijs ir – inovācija, nemainīgi kvalitatīvs mācību process, netradicionāls piegājiens mācībām.”

Pieteikties balvai aicinātas izglītības iestādes vai organizācijas, kas darbojas pieaugušo neformālās izglītības jomā, nodrošinot nemainīgi kvalitatīvu mācību procesu un veicinot pieaugušo neformālās izglītības attīstību Latvijā. Pieteikumus var iesniegt arī pašvaldības domes priekšsēdētājs, pašvaldības izglītības pārvaldes vadītājs un pieaugušo neformālās izglītības iestādes vadītājs (par savu vai citu pieaugušo izglītības iestādi).

Balvas pretendentu var izvirzīt arī mācību dalībnieki, kas papildinājuši savas prasmes kādā no neformālās izglītības programmām un vēlas izcelt augstvērtīgu pasniedzēju un izglītības iestādes darbu. Ja balvas pretendentu izvirza izglītības saņēmēji, ierosinājums jāparaksta vismaz desmit attiecīgās mācību grupas sastāvā reģistrētiem cilvēkiem.

Lai pieteiktu pretendentu balvai, jāraksta pieteikums brīvā formā. Saņemtos pieteikumus izvērtēs un balvas saņēmēju noteiks Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) apstiprināta žūrija - pieaugušo izglītības jomas atzīti profesionāļi.

Ar IZM pieaugušo neformālās izglītības ceļojošās balvas nolikumu un informāciju par pieteikumā ietveramo informāciju var iepazīties ministrijas tīmekļvietnē.

Pagājušajā gadā pieaugušo neformālās izglītības balvu saņēma Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti