Aicina pieteikt nominantus Gada balvai cilvēku ar invaliditāti atbalstam

Līdz nākamās nedēļas beigām var pieteikt nominantus Gada balvai cilvēku ar invaliditāti atbalstam. Pieteikt var tos, kuri pēdējā gada laikā veltījuši spēkus tieši cilvēku ar invaliditāti labā.

Tiesībsarga biroja pārstāve Madlēna Vahere norāda, ka stāstīt par labajiem darbiem un pateikties par atbalstu var līdz 7.oktobrim. Savukārt apbalvošana paredzēta 27. novembrī. 

Tiesībsarga biroja pārstāve Madlēna Vahere par Gada balvas nominantiemAnnija Petrova

  „Ja iepriekšējos gados mēs aicinājām pieteikt nevalstiskās organizācijas, tad šogad esam paplašinājuši iespējas un vēlamies, lai tiek izcelti un novērtēti arī individuālie sniegumi," paskaidroja Vahere. "Tie var būt cilvēki, uzņēmēji, kuri dara labu darbu tieši personu ar invaliditāti atbalstam. Šajā gadā ir sešas nominācijas. Tās tiks vērtētas divās kategorijās – nevalstiskās organizācijas jeb biedrības un otra būs šie individuālie sniegumi vai uzņēmēji."

  Nominācijas ir „Uzdrīkstēšanās”, „Nodarbinātības veicinātājs”, „Sociālo tīklu balss”, „Izglītotājs”, „Bērnu atbalsts” un „Pakalpojumu nodrošinātājs”. Nominēt var, piemēram, kādu fizioterapeitu vai atsevišķu sociālo dienestu darbinieku. Balvai nevar pieteikt pašvaldību vai valsts iestādes, bet gan individuāli cilvēkus un vienkārši laba darba darītājus.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti