Aicina līdz decembra vidum pieteikties brīvprātīgā darbā bērnu aprūpē

Līdz šim brīvprātīgajam darbam ar bērniem valsts sociālās aprūpes centru filiālēs pieteikušies 20 iedzīvotāji, kas aizpildījuši anketas.

Labklājības ministrija norādījusi, ka Latvijā ir sešas filiāles, kurās brīvprātīgie darbinieki var palīdzēt bērnu audzināšanā un aprūpēšanā.

Sigita Rozentāle: Aicina līdz decembra vidum pieteikties brīvprātīgā darbā bērnu aprūpēSintija Ambote
Par brīvprātīgo var kļūt jebkura pilngadīga persona, neatkarīgi no dzimuma, vecuma, nacionalitātes vai politiskajiem uzskatiem. Ministrijas Sociālo pakalpojumu departamenta vecākā eksperte Sigita Rozentāle pastāstīja, ka pašlaik nav noteikts pieteikšanās termiņš, bet ministrija aicina tos cilvēkus, kas tiešām domā par brīvprātīgo darbu, izdarīt savu izvēli līdz 16.decembrim, kad ministrija organizēs informatīvo semināru potenciālajiem brīvprātīgajiem, lai viņi varētu šajā seminārā piedalīties.

“Šobrīd mēs runājam par brīvprātīgo darbu bērnu aprūpes procesa nodrošināšanā. Un šis darbs varētu ilgt trīs stundas dienā, pārsvarā tas saistīts ar dažādu aktivitāšu nodrošināšanu bērnam, sākot ar bērna pabarošanu, bērnu pārģērbšanos, bērnu izvešanu ārā, ar rotaļām bērniem, dziedāšanu, grāmatu lasīšanu bērniem, dažādas tās lietas, kas bērnam bērnībā piedienas,” pastāstīja Rozentāle.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti