Aicina iespēju robežās izvairīties no policijas apmeklēšanas klātienē

Gadījumos, ja nav nepieciešama steidzama un tūlītēja palīdzība, Valsts policija (VP) aicina iespēju robežās dokumentus iesniegt elektroniski vai izmantot elektronisku saziņu, izvairoties no policijas apmeklēšanas klātienē, liecina VP paziņojums sociālajā tīklā "Facebook".

"Iedzīvotāj, ja vien tev nav nepieciešama tūlītēja un steidzama policijas palīdzība, aicinām iespēju robežās iesniegumus, sūdzības un citus dokumentus Valsts policijai iesniegt elektroniski vai izmantot telefonisku saziņu, izvairoties no fiziskas policijas klātienes apmeklēšanas. Izņēmums ir situācijas, ja persona ir saņēmusi norādi ierasties klātienē Valsts policijā," teikts paziņojumā.

Polcija uzsver, ka iespēju robežās pārorganizē savu darbu tā, lai, samazinot klātienes kontaktu ar iedzīvotājiem, varētu turpināt nodrošināt savas funkcijas un pienākumus. Policija aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus.

Gadījumā, ja nepieciešama tūlītēja policijas palīdzība, iedzīvotāji aicināti zvanīt pa tālruņa numuru 110.

KONTEKSTS:

Jaunais koronavīruss "Covid-19" sāka izplatīties 2019. gadā Ķīnas centrālās daļas pilsētā Uhaņā, kurā dzīvo 11 miljoni cilvēku. Lai nepieļautu vīrusa izplatību, Ķīna paziņojusi par valsts mēroga ierobežojumiem.  Pasaules Veselības organizācija norāda, ka "Covid-19" sasniedzis globālās pandēmijas līmeni.

Vīruss izplatījies arī ārpus Ķīnas, tostarp vairākās Eiropas valstīs. "Covid-19" konstatēts arī Latvijā un pārējās Baltijas valstīs.

Starptautiskās organizācijas vērš uzmanību uz to, ka jaunais "Covid-19" koronavīruss izraisīs ekonomiskās izaugsmes palēnināšanos. Turklāt pesimistiskākie scenāriji liecina pat par pirmo globālo ekonomisko lejupslīdi kopš finanšu krīzes pirms vairāk nekā desmit gadiem. Tas ietekmēs arī Latviju, un vienas no pirmajām no koronavīrusa cieta aviopārvadājumu un tūrisma nozares.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti