Aglonas svētku laikā policija strādās pastiprinātā režīmā

No šodienas līdz 15. augustam starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā norisināsies Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki. Lai rūpētos par vairāku desmitu tūkstošu svētku dalībnieku drošību, Valsts policija strādās pastiprinātā režīmā.

Dokumenti

Informācija Aglonas svētku apmeklētājiem (002).docx

Lejuplādēt

2.79 MB

Policisti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību, ka arī nepieciešamības gadījumā palīdzēs līdzcilvēkiem. Policijas pārstāve Ksenija Belova atgādina, kas jāņem vērā, apmeklējot masu pasākumus:

Policijas pārstāve Ksenija BelovaZane Mače
  ''Vietās, kur pulcējas ļoti daudz cilvēku ir ļoti viegli zaudēt no redzesloka savus radiniekus, tāpēc lūdzam apmeklētājiem īpaši parūpēties par bērnu drošību. Lūdzam rūpēties par savu mantu drošību. Sakarā ar to, ka bieži vien Aglonā paliek uz vairākām dienām un notiek nakšņošana teltīs, tad arī neatstāt vērtīgas mantas teltīs. Būt ļoti uzmanīgiem ceļu satiksmē, jo pašlaik arī Aglonas virzienā notiek vairāki remontdarbi, tāpēc lūdzam pārvietoties atbilstoši noteikumiem.''

  Autovadītājiem ir svarīgi ņemt vērā, ka Aglonas virzienā pašlaik virzās svētceļnieku grupas, tāpēc jābūt ļoti piesardzīgiem, tās apbraucot, norāda Belova un atgādina arī svētceļniekiem – pārvietojoties pa brauktuves nomali tumšajā diennakts laikā. gan gājējiem, gan velosipēdistiem ir jāatceras par atstarotāju lietošanu.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti