Aglonas svētku apmeklētājus aicina neaizmirst par veselību

Saistībā ar plaši apmeklētajiem Aglonas svētkiem mediķi aicina dalībniekus ievērot vairākus piesardzības pasākumus savai veselībai un drošībai.  Tostarp izvēlēties piemērotu apģērbu un īpaši nodrošināties ar dzeramo ūdeni.

Līdz otrdienai, 15. augustam, mediķu posteņi izvietoti visā Aglonas bazilikas teritorijā un palīdzību varēs saņemt ātrās palīdzības mašīnās vai teltīs.

"Ātrās palīdzības" pārstāve Inga Vītola par piesardzības pasākumiem Aglonas svētku laikāSintija Ambote
  “Noteikti ir jādomā par to, kā mēs esam ģērbušies, piemēram, ja ir karsts laiks. Tad apģēram ir jābūt gaišam, elpojošam un ir jālieto galvas segas, regulāri jāuzņem ūdens, ne tikai tad, kad ir slāpes; domāt par atpūtu, izvairīties no pārpūles, atvēlēt laiku miegam,” uzskaita “ātrās palīdzības” pārstāve Inga Vītola.

  Tāpat ir jāuzmanās no kukaiņiem, dzerot no trauka, kur ir iekritis kukainis.

  1 komentārs
  Anonīms lietotājs 18522
  Vairumam cilvēku svētums asociējās ar godīgumu. To nevar teikt par reliģiozajiem. Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki veltīti izdomātiem un izfantazētiem notikumiem par Bībeles personāžu Mariju. Katoļu baznīca to apstiprina. Forumā uzskaitītie* Dieva vēstījuma papildinājumi ir radīti Vatikāna cellēs un koncilos. Safabricējot brīnumus un svētumus, baznīca netieši norāda uz to, ka reliģija balstās uz meliem. Baznīckungu faktiskais vēstījums ir: “dievs” ir tie, kuriem ir autoritāte, spēja ietekmēt baru vientiešu, sakari medijos un dažu politiķu atbalsts. LTV1 reklamē un slavē šo masveidīgās apkrāpšanas manifestāciju. Valsts līmenī jēdzieni „meli” un „godīgums” tiek samainīti vietām. Vai pie šādas divkosības mēs varam paredzēt un cerēt uz sabiedrības izaugsmi? * http://calis.delfi.lv/forums/tema/18356737-sogad-reformacijai-500/9/
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti