1:1

1:1 Gundars Rēders : Vladimirs Žirinovskis

1:1

1:1 Gundars Rēders : Vjačeslavs Kaščejevs

1:1 Gundars Rēders : Justs Karlsons

Advokāts Karlsons: Patvēruma meklētājiem būtu jāparaksta noteikumu saraksts dzīvei Eiropā

Bēgļu uzņemšanas jautājumā Eiropai būtu jāatkāpjas no liberālās politikas un jāliek patvēruma meklētājiem parakstīt noteikumu sarakstu dzīvei Eiropā. Tā intervijā LTV raidījumā “Viens pret vienu” pauda “Berga bazāra” īpašnieks un advokāts Justs Karlsons.

Imigrācija ir problēma, un Eiropai ir jāsāk atkāpties no liberālās politikas, ka mums ir pienākums izpalīdzēt visiem un var visus uzņemt bez jautājumiem. Eiropai jāsargā savas robežas, un mēs nevaram atļaut, lai katrs nāk, uzskata uzņēmējs.

“[Nevar ļaut] arī viņiem turpināt savu kultūru šeit bez nekādas izjūtas, ka viņiem ir pienākums pielāgoties mūsu Eiropas kultūrai un tikumiem,” saka Karlsons.

Viņš norāda, ka atvērtība nenozīmē, ka tiek ielaists kurš katrs bez kādiem kritērijiem: “Eiropā būtu jāuzstāda kritēriji. Ja kāds nāk iekšā, viņam tiem jāpiekrīt. Viņš nevarēs sieviešu tiesības pārņemt no Sīrijas un domāt, ka tā dzīvos tālāk. Viņam ir jāpiekrīt un jāsaprot – ja viņš nav gatavs to pieņemt, tad viņam nav vietas Eiropā.”

Viņaprāt, būtu jāveido saraksts ar noteikumiem dzīvei Eiropā, un imigrantiem tas būtu jāparaksta, uzņemoties šos noteikumus ievērot.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti