1:1

1:1 Gundars Rēders : Vladimirs Žirinovskis

1:1

1:1 Gundars Rēders : Vjačeslavs Kaščejevs

1:1 Gundars Rēders : Justs Karlsons

Advokāts Karlsons: Patvēruma meklētājiem būtu jāparaksta noteikumu saraksts dzīvei Eiropā

Bēgļu uzņemšanas jautājumā Eiropai būtu jāatkāpjas no liberālās politikas un jāliek patvēruma meklētājiem parakstīt noteikumu sarakstu dzīvei Eiropā. Tā intervijā LTV raidījumā “Viens pret vienu” pauda “Berga bazāra” īpašnieks un advokāts Justs Karlsons.

Imigrācija ir problēma, un Eiropai ir jāsāk atkāpties no liberālās politikas, ka mums ir pienākums izpalīdzēt visiem un var visus uzņemt bez jautājumiem. Eiropai jāsargā savas robežas, un mēs nevaram atļaut, lai katrs nāk, uzskata uzņēmējs.

“[Nevar ļaut] arī viņiem turpināt savu kultūru šeit bez nekādas izjūtas, ka viņiem ir pienākums pielāgoties mūsu Eiropas kultūrai un tikumiem,” saka Karlsons.

Viņš norāda, ka atvērtība nenozīmē, ka tiek ielaists kurš katrs bez kādiem kritērijiem: “Eiropā būtu jāuzstāda kritēriji. Ja kāds nāk iekšā, viņam tiem jāpiekrīt. Viņš nevarēs sieviešu tiesības pārņemt no Sīrijas un domāt, ka tā dzīvos tālāk. Viņam ir jāpiekrīt un jāsaprot – ja viņš nav gatavs to pieņemt, tad viņam nav vietas Eiropā.”

Viņaprāt, būtu jāveido saraksts ar noteikumiem dzīvei Eiropā, un imigrantiem tas būtu jāparaksta, uzņemoties šos noteikumus ievērot.

 

20 komentāri
Valters
Viena gudra cilveka runa ,žel ka brisele sež pilnigie idioti ,kas nedrikst pat muti atvert! !
Amadej , zita un pārējā kompānija
Es strādāju par centiem un Putina smaidu!
Amadej , zita un pārējā kompānija
Cik tev saimnieks maksā par tavu šakāļa darbu?
Amadejs
Putina bučotājiem patīk,kad ar bļaustoties par bēgļiem tiek šķelta Eiropas sabiedrība !
Amadejs
Zita -Trollis.Kā parasti atrodas mums savi kangari un makurti, kuri gatavi savu māti pārdot.Zitai vairāk interesē bēgļi- laikam palikusi bešā vīriešu sadalē un tagad pēdējās cerības uz kādu melndibeni..Nožēlojami!
DOMAS
Putina kangariem un mankurtiem ļoti nepatī,ka tādas Zitas traucē naida aģitāciju..Nožēlojami!
Amadejs
Vnk perfekta doma..kā tikai to realizēt!?
DOMAS
Kautkā nesakarīgi runāja.....
Valters
Es arī neko nesapratu ,bet zinu ka jāaģitē pret begliem !
Zita
Karlsona kgs, un kas tad ir integrācijas process? Neesat par tādu dzirdējis? Liberālisms nenozīmē visatļautību, bet gan to, ka ciemiņiem ir savas, bet namatēvam savas brīvības un tiesības. Un abiem ir jārespektē otra brīvības un tiesības.
Rets
Okupantu pecteči -dezertieri ,nodeveji ,slepkavas parazitē latvija un neļaus te braukt īstiem bēgļiem !
Rets
Kapec man savās mājās butu rarespekte kada dezertiera ,nodeveja ,slepkavas tiesibas ,lai dzivo sava zeme un nekas nebus jarespekte ! Vacieties prom visi mucenieku paraziti !
aina
Loti pareizi briva pasaule ari ir savi noteikumi kuri jaievero ,bet tiko kaut kas tiek aizliegts uzreiz tiek traktets ,ka rasis,fasista
Guntis Vizāns
Kadus noteikumus tiem klejotajiem,to paraksts nebus verts,tik,cik melns aiz naga.Teiksim kategorisku neee musulmanu invazijai
kategorisks mēēē
der arī kategorisks bēēē
Kvadrāts
Kādu noteikumus uzstādīt cilvēkiem no citas civilizācijas ir bezjēdzīgi - palasiet internetā atrodamo informāciju par afgāņu puiku, kurš skolā sāka iet. Tak' vienam tādam imigrantam vismaz 3 mentorus vajadzēs, lai izskaidrotu, paskaidrotu - un vismaz 10 gadus mācītu, mācītu, mācītu.
palasīju internetā
tam afgāņu puikam sokas labāk kā tev. diemžēl 8 mentori ir limits un vairāk tev nevarēsim dot
Dace
Laba ideja. Nav arī pārāk sarežģīti: ja gribi dzīvot Eiropā, tad Tev jāpielāgojas Eiropas likumiem un kultūrai. Vismaz mēs varētu cerēt tādējādi pagarināt Eiropas vērtību pastāvēšanu... Uhh...
welcomisti jāsoda
Bērgļus un paķeruma meklētājus mumms vispar nevajag un nedrigst laist Latvijā nevienu. DDB,Melbiksis, Rubins, Liepiņš = valsts nodeveji welcomisti.
Zita
Vai visi ksenofobijas un naida kurinātāji ir tik atpalikuši kā Jūs? Viens otrs bēglis Muceniekos latviski raksta labāk par Jums.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti