Administratora Bunkus slepkavība: Noskaidrota uzbrucēju automašīna

Izmeklējot maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavību, Valsts policija lūdz atsaukties visus, kas pēdējās dienās redzējuši automašīnu “Volkswagen LT” ar valsts numura zīmi JD 5960 oranži sarkanā krāsā ar dubultkabīni un kravas kasti, kas pārvilkta ar sarkanu vai oranžu tentu. Tāpat lūdz atsaukties cilvēkus, kuriem ir informācija par viltotās numurzīmes izgatavošanu.

Policija informēja, ka izmeklēšanā iegūta informācija, ka bruņotajā uzbrukumā izmantota automašīna “Volkswagen LT” oranži sarkanā krāsā ar dubultkabīni un kravas kasti, kurai bija uzmontēts sarkanas vai oranžas krāsas tents. Automašīnai bija uzliktas viltotas valsts reģistrācijas numuru zīmes JD 5960. Pēc nozieguma automašīna tika atrasta sadedzināta.

Valsts policija lūdz atsaukties visus iedzīvotājus, kuru uzmanību pievērsusi automašīna ar minēto aprakstu, piemēram, nepareizi novietota; atradusies vietā, kur iepriekš nav redzēta; kādu laiku stāvējusi; braucot veikusi neparastus manevrus vai pievērsusi uzmanību jebkurā citā veidā. Katra informācija izmeklēšanai var būt ļoti noderīga.

Policija lūdz atsaukties arī tos, kuriem ir jebkāda informācija par darbībām ar šo numura zīmi: izgatavošanu, nodošanu, dāvināšanu vai jebkurām citām darbībām.

Policijai labprātīgi sniegta informācija par šīs numurzīmes tapšanu atbrīvos no atbildības.

Informāciju policija lūdz sniegt, zvanot pa tālruņa numuriem 110; 67014002 vai sūtot elektroniski uz e-pastu [email protected]

Anonimitāte tiek garantēta.

Tāpat policija lūdz autovadītājus, kuri 30.maija rītā atradās Bunkus slepkavības vietas rajonā, sazināties ar policiju un iesūtīt video reģistratora ierakstus.

KONTEKSTS: 

Maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus nošauts 30.maija rītā Mežaparkā pie Rīgas Brāļu kapiem savā automašīnā «Range Rover».  Slepkavība notikusi ap plkst. 8.40.  Notikuma vietā redzēta arī kāda furgona tipa automašīna ar tentu. Vēlāk automašīna atrasta sadedzināta netālu no notikuma vietas. Izmeklētāju sākotnējā versija ir, ka vīrieša slepkavība ir saistīta ar viņa profesionālo darbu advokāta vai maksātnespējas administratora amatā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti