Administratora Bunkus slepkavībā iesaistītajā automašīnā atrod paštaisītu statīvu

Veicot izmeklēšanu maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā, turpat sadegušajā "Volkswagen LT" markas transportlīdzeklī policija atradusi pašrocīgi gatavotu statīvu. Policija lūdz aplūkot slepkavības vietā atrastā statīva fotoattēlus un atsaukties tā izgatavotāju vai īpašnieku, kā arī visus, kuriem ir jebkāda informācija par šo statīvu.

Valsts policija lūdz pievērst uzmanību statīva lodējuma detaļām un citām pazīmēm, pēc kurām būtu iespējams atpazīt tā izgatavotāju, īpašnieku vai iespējamo izgatavošanas vietu.

Ikvienu, kura rīcībā ir jebkāda informācija par priekšmetu, tā izgatavošanu, nodošanu, dāvināšanu vai jebkurām citām darbībām, aicina zvanīt pa tālruņa numuriem 110, 67014002 vai sūtīt informāciju elektroniski uz e-pastu izmekl[email protected] Anonimitāte tiek garantēta.

Tāpat aizvien Valsts policija lūdz atsaukties visus, kuri redzējuši bruņotajā uzbrukumā izmantoto automašīnu "Volkswagen LT" oranži sarkanā krāsā ar dubultkabīni un kravas kasti, kurai bija uzmontēts sarkanas vai oranžas krāsas tents. Automašīnai bija uzliktas viltotas valsts reģistrācijas numuru zīmes JD 5960. Jebkāda informācija par šo automašīnu vai jebkāda informācija par darbībām ar viltoto valsts numuru zīmi izmeklēšanai var būt ļoti noderīga. 

Valsts policija arī aicina iedzīvotājus, kuri 30.maija rītā laika posmā no pulksten 8.00 līdz 9.00 atradās rajonā Mežaparks – Sarkandaugava – Brāļu kapi, pārskatīt savu video reģistratoru ierakstus. Iespējams, video reģistrators var būt fiksējis kādu autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai.

KONTEKSTS: 

Maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus nošauts 30.maija rītā Mežaparkā pie Rīgas Brāļu kapiem savā automašīnā «Range Rover».  Slepkavība notikusi ap plkst. 8.40.  Notikuma vietā redzēta arī kāda furgona tipa automašīna ar tentu. Vēlāk automašīna atrasta sadedzināta netālu no notikuma vietas. Izmeklētāju sākotnējā versija ir, ka vīrieša slepkavība ir saistīta ar viņa profesionālo darbu advokāta vai maksātnespējas administratora amatā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti