Dienas ziņas

«Dod pieci» viesojas prezidenti

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Ādažos Ziemassvētku vecīši apciemo rūpju bērnus

Ādažos Ziemassvētku vecīši apciemo rūpju bērnus

Tradīcija Ziemassvētku laikā sarūpēt vientuļiem, trūcīgiem un slimiem cilvēkiem gardumus svētku galdam Ādažu sociālajam dienestam ir jau 23 gadus. Šogad, pateicoties uzņēmējam, kurš  labdarības akciju organizējis, iesaistot savus klientus, 190 ģimenes varēja piepildīt arī citas vēlmes.

Tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem, Ādažu sociālā dienesta darbinieki jau tradicionāli pošas ceļam, lai ar sarūpētajiem dāvanu maisiem paviesotos ģimenēs, kurām pašreiz klājas visgrūtāk.

"Maisiņā ir pārtika, no kuras var sataisīt gan vakariņas Ziemassvētku vakaram, gan kāds salds našķis," rāda Ādažu sociālā dienesta vadītāja Ieva Roze.

Līdztekus sociālajam dienestam, šogad savu labdarības akciju organizējusi arī ''Ādažu desu darbnīca''.

Uzņēmums aicinājis Sociālā dienesta klientus savus sapnīšus uzrakstīt uz kartiņām, bet pircējus tos īstenot. Atsaucība bijusi milzīga, un jau pēc divām dienām veikalā krājušies dāvanu saiņi.

"Laikam īstenībā visvairāk pārsteidza bērnu vēstulītes par pārtikas pakām. Tas, ka tiešām bērni grib tādas ļoti, ļoti vienkāršas lietas. Tas, ka viņi priecātos par mandarīniem un piparkūkām. Tas laikam bija tāds smagākais visās tajās vēstulītēs," atzīst SIA''Ādažu desu darbnīca'' pārstāve Elīna Lūkina.

Ādažu Ziemassvētku vecīšiem līdz svētkiem jāpaspēj apciemot 190 ģimenes. Neiztrūkstošs ir arī kopīgs foto, tomēr visjaukākās esot bērnības atmiņas.

"Dzelzceļnieku biedrības mājā vienmēr mums bērniem bija eglīte. Tad bija tādas lielas konfektes, kurās iekšā bija mantiņa. Kad noskaitīja dzejolīti, varēja izvēlēties, kuru grib, un tas bērnībā bija liels pārsteigums," atceras ādažniece Spodra Apsīte

Izmēra ziņā vienu no lielākajām dāvanām saņem Norberts. Puisis esot labs dziedātājs un piedaloties arī ''Nāc līdzās'' koncertos, bet nesen iemācījies slēpot, tāpēc ļoti gribējis sev slēpes.

"Bija pārsteigums, un bija prieks, ka ir tāda iespēja izteikt savas vēlmes, jo ikdienā ārpus tādām pirmās nepieciešamības lietām mums tie līdzekļi neatliek," atzīst Norberta mamma Zaiga Dreiblate.

Sociālā dienesta rīkotā akcija šogad notika jau 23. reizi. Arī jaunpienācēji savu uzsākto labdarības ceļu noteikti turpināšot.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti