Āboltiņas vietā Saeimā plāno strādāt Kuldīgas novada domes deputāts Artis Gustovskis

Politiķes Solvitas Āboltiņas vietā parlamentā varētu strādāt Kuldīgas novada domes deputāts, pašvaldības iestādes "Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs" vadītājs Artis Gustovskis.

Gustovskis aģentūrai LETA sacīja, ka izlēmis strādāt Saeimā. Viņš pārstāv reģionālo partiju "Kuldīgas novadam", kurai ir noslēgts sadarbības līgums ar "Vienotību".

Āboltiņa vēlēšanās startēja Kurzemes apgabalā. Viņai noliekot mandātu, uz vietu Saeimā varētu pretendēt cilvēks, kurš ir nākamais "aiz strīpas" šajā apgabalā - Normunds Tropiņš. Viņš gan aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka neplāno doties strādāt uz Saeimu un turpinās darbu Talsu novada pašvaldībā, kur viņš pilda domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus. Gustovskis ir nākamais sarakstā, kas varētu pretendēt uz vietu parlamentā.

Kā ziņots, Āboltiņa vērsusies Saeimā ar iesniegumu par deputātes mandāta nolikšanu, aģentūrai LETA apstiprināja parlamenta Preses dienestā.

Saeimas deputāts zaudē mandātu brīdī, kad parlamentārieša pilnvaras tiek apstiprināts citam politiķim. Nākamā Saeimas sēde ir 11.janvārī, kurā varētu apstiprināt mandātu deputātam, kurš strādās Āboltiņas vietā.

Āboltiņa jau iepriekš bija paziņojusi, ka noliks deputātes mandātu pirms 12.Saeimas sasaukuma beigām, jo iecerējusi atgriezties diplomātiskajā dienestā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti