Āboltiņa pieļauj Dzīvesvietas deklarēšanas likuma atvēršanu

Ja turpina virzīties diskusijas par deklarēšanos dažādās pašvaldībās, tad Saeima varētu sākt sarunas par Dzīvesvietas deklarēšanās likumu, tā intervijā Latvijas Radio norādīja intervijā Latvijas Radio norādīja Saeimas priekšsēdētāja, partijas „Vienotība” priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

„Ja šī iniciatīva nāks, tā praktiski uzdos Saeimai atvērt šo likumu un diskutēt par kādu labāku mehānismu, kāds varētu būt attiecībā uz reģistrāciju,” sacīja Saeimas priekšsēdētāja.

Āboltiņa pieļāva, ka diskusiju varētu sākt šogad: „Domāju, tas ir Aizsardzības un Iekšlietu komisiju kompetencē. Vismaz šo diskusiju uzsākt mēs varētu.”

„Mēs regulāri [par to runājam], risinot jautājumus par tiesvedības ilgumiem, kur arī tiesas pavēstes iet uz deklarētajām adresēm un kur bieži vien cilvēku faktiski nav. Tas ir viens no tiesas procesu novilcināšanas veidiem, ka kaut kur tiek aizsūtīta cilvēkam pavēste, kura iet ierakstītā vēstulē, par ko tiek tērēta milzu nauda, lai pārliecinātos, ka tā izsūtīta. Bet nav jau atbildes,” skaidroja Āboltiņa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti