9.maija pasākumu dēļ ierobežo satiksmi

Saistībā ar 9.maija pasākumiem pie Uzvaras pieminekļa, Rīgā, Pārdaugavā jau kopš trešdienas, 8.maija, ieviesti vairāki satiksmes ierobežojumi. Piemēram, vairākās ielās liegta automašīnu apstāšanās. Ar dažādiem ierobežojumiem gājējiem un braucējiem jārēķinās visas šis dienas garumā.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-OzolaZane Mače

  "Ir jāņem vērā, ka sākas transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi Pārdaugavas pusē - gan Raņķa dambī, Slokas ielā, Uzvaras bulvārī (abās pusēs), Ojāra Vācieša ielā un vēl daudzās citās. Tāpēc aicinām Pārdaugavas iedzīvotājus vai viesus sekot līdzi ceļa zīmēm. Savukārt 9. maijā jāņem vērā, ka no plkst.16 līdz 18 notiks

  gājiens pa maršrutu Aleksandra Grīna bulvāris - Uzvaras parks - Bāriņu iela - Uzvaras parks. Šajos posmos nepieciešamības gadījumā policija ierobežos vai slēgs gājēju un transportlīdzekļu satiksmi.

  Līdz ar to laika posmā no plkst.16 līdz 18, ja būsim Pārdaugavas pusē, esam uzmanīgi un rēķināmies ar to, ka gadījumā, ja šī satiksme tiks apstādināta, tad var veidoties satiksmes sablīvējumi," stāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Šulte intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" norādīja, ka galvaspilsētā kopš vakardienas ir ieviests pastiprināts uzraudzības režīms. Policijas uzdevums ir nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību gan pasākuma norises vietā, gan citviet pilsētā. Saskaņā ar policijas prognozēm, pasākumos varētu piedalīties vairāk nekā 10 000 apmeklētāju. Policija arī pieļauj, ka var notikt dažādas provokatīvas darbīvas - pārsvarā pretēju viedokļu paušanas.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti