Rīta Panorāma

Iedzīvotāju viedoklis par Covid-19

Rīta Panorāma

Kulturālie kartupeļi Kuldīgā - Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» kartupeļu laukā

Telefonintervija ar Juri Šulti

9. maijā Uzvaras parka apkārtnē ierobežos satiksmi; pastiprināti uzraudzīs kārtību

Rīgā noteikti satiksmes ierobežojumi Uzvaras parka apkārtnē 9. maijā, informēja Rīgas domē.

Pamatojoties uz Valsts policijas rekomendācijām, 9. maijā noteikti satiksmes ierobežojumi Uzvaras parka apkārtnē. No plkst. 8 līdz 24 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt (izņemot operatīvos transportlīdzekļus) Bāriņu ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Eduarda Smiļģa ielai un Uzvaras bulvāra abās pusēs, posmā no Bāriņu ielas līdz Ojāra Vācieša ielai.

Tostarp Valsts policija nepieciešamības gadījumā regulēs, ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi, izņemot sabiedriskā transporta satiksmi, iepriekšminētajās ielās. Tāpat policija nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību norādītajā laikā.

Uzvaras parkā tiks izvietoti brīdinoši uzraksti par pulcēšanās aizliegumu, kā arī parka tuvumā nebūs atļauta ielu tirdzniecība.

KONTEKSTS:

Latvijā pirmoreiz Covid-19 vīruss konstatēts 2020. gada 2. martā. Vīrusa izplatības ierobežošanai 12. martā nolemts Latvijā izsludināt ārkārtējo situāciju, kuru 7. aprīlī pagarināja vēl par mēnesi – līdz 12. maijam. Ārkārtējās situācijas laikā noteikta virkne ierobežojumu un aizliegumu, tostarp attiecībā uz pulcēšanos.

9. maija svētki jeb tā dēvētā Uzvaras diena ik gadu izraisa strīdus un saspīlējumu starp iedzīvotājiem, kas atzīst šīs dienas svinības 9. maijā, un tiem, kuri neatzīst. Šogad, tuvojoties 9. maijam, novērojamas asas diskusijas starp iedzīvotājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti