8 pilsētās plāno jaunus VUGD depo; izsludina konkursus to būvei

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

No piektdienas, 16. aprīļa, Elektronisko iepirkumu sistēmā izsludināts atklāts konkurss astoņu jaunu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei, būvdarbiem, kā arī inženiertīklu un inženiertehniskās sistēmas apkopei.

Paredzēts, ka Kandavā, Saulkrastos, Dagdā, Iecavā, Ilūkstē, Rūjienā, Priekulē un Aizputē tiks uzbūvēti jauni, mūsdienu prasībām atbilstoši depo, lai nodrošinātu ātru reaģēšanu uz izsaukumiem.

Rezultātā apkārtējiem iedzīvotājiem drošība būs daudz augstākā līmenī. Arī ugunsdzēsējiem glābējiem būs atbilstoši un mūsdienīgi darba apstākļi. Jaunajās ēkās tiks izvietotas ugunsdzēsības auto garāžas, administratīvais un atpūtas bloks, kā arī tehniskās telpas.

Iepirkums ir sadalīts divās iepirkuma daļās atbilstoši ēkas kategorijai un lietotājiem, tādējādi atvieglojot un standartizējot projektēšanas, būvniecības un tīklu apkopes darbus. Paredzēts, ka septiņu mēnešu laikā ir jāizstrādā būvniecības ieceres dokumentācija jaunu ēku būvniecībai, līdz 2022.gada nogalei veicama ēku būvniecība, bet pēc nodošanas ekspluatācijā tiks veikta inženiertīklu un inženiertehniskās sistēmas apkopes darbi.

Piedāvājumi atklātajā konkursā jāiesniedz līdz 2021.gada 18.maijam. Iekšlietu ministrija apņēmusies līgumus iepirkuma rezultātā noslēgt vēlākais šī gada jūlijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti