50 uzņēmumi vērs durvis jauniešiem, lai atrastu darbiniekus

Jau septīto gadu pēc kārtas karjeras un izglītības portāls Prakse.lv rīko “Uzņēmumu atvērto durvju nedēļu”. Šogad tā plānota no 14.-17.aprīlim, informē organizatori.

Atvērto durvju nedēļas laikā gan skolēniem, gan studentiem būs iespēja doties ekskursijās uz uzņēmumiem, lai pierādītu sevi darba devējam klātienē un atrastu praksi vai darbu, kā arī noskaidrotu piemērotāko karjeras ceļu.

Šogad savas durvis atver 50 uzņēmumi, iepazīstinot ar sevi un savām pārstāvētajām profesijām, kā arī plānojot aizpildīt gandrīz 100 vakances projekta ietvaros (prakses, darba un vasaras darba vakances). Projektam pieteikušies uzņēmumi no astoņām Latvijas pilsētām, pārstāvot 14 nozares, tādas kā mediji, informāciju tehnoloģijas, finanses, būvniecība, mazumtirdzniecība, transports, enerģētika un citas.

„Projekts sevi vairāku gadu garumā ir veiksmīgi pierādījis un šogad uzņēmumi ļoti aktīvi nolēmuši ekskursiju laikā atrast jaunos darbiniekus, veicot gan praktiskus atlases uzdevumus, gan intervijas. Ekskursiju laikā jauniešiem būs iespēja arī iepazīt uzņēmumu un uzdot sev interesējošos jautājumus,” stāsta portāla vadītājs Jānis Logins.

„„Latvenergo” piedalās projektā, lai uzsvērtu eksakto zinātņu nozīmību un parādītu, ka darbs tehniskajās specialitātēs ir visnotaļ interesants un piemērots gan puišiem, gan meitenēm. Vēlamies akcentēt un atgādināt, ka apgūt tehniskās specialitātes tādās nozarēs kā enerģētika, informācijas tehnoloģijas un būvniecība ir ļoti perspektīvi un ilgtspējīgi. Labi, kvalificēti speciālisti ir vajadzīgi visiem Latvijas ražošanas uzņēmumiem, un par šādu darbinieku piesaisti uzņēmumi ir gatavi savstarpēji konkurēt, kas nozīmē rūpēties par atbilstošiem darba apstākļiem, atalgojumu un attīstības iespējām,” skaidro AS „Latvenergo” Personāla vadības direktore Inga Kola.

Ekskursijās ir aicināti gan skolēni, gan studenti. Plašāka informācija un pieteikšanās portālā Prakse.lv: http://www.prakse.lv/events

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti