Saeimas deputāte Grevcova prezidenta vēlēšanās atbalstīs Pīlēnu; iestājusies partijā «Jaunlatvieši»

No partijas "Stabilitātei!" saraksta 14. Saeimā ievēlētā, bet patlaban vienīgā pie frakcijām nepiederošā deputāte Glorija Grevcova kļuvusi par politiskās partijas "Apvienība Jaunlatvieši" biedri, turklāt viņa nolēmusi Valsts prezidenta vēlēšanās atbalstīt "Apvienotā saraksta" (AS) izvirzīto kandidātu Uldi Pīlēnu.

Publiskajā telpā ilgstoši ticis spekulēts par to, ka tieši Grevcovas kā pie frakcijām nepiederošas deputātes balss varētu būt izšķiroša Pīlēna nonākšanai prezidenta amatā.

Pagaidām atbalstu Pīlēnam solījis tikai viņa pārstāvētais "Apvienotais saraksts", kura Saeimas frakcijā ir 15 deputātu, kā arī opozīcijas frakcija "Latvija pirmajā vietā" ar deviņām deputātu balsīm.

Līdz ar Grevcovas atbalstu kopumā Pīlēnam tiek solītas 25 deputātu balsis.

Paziņojumā medijiem Grevcova norāda, ka ar partijas "Apvienība Jaunlatvieši" dibinātājiem sadarbojas jau labu laiku, viņi sevi esot pierādījuši kā uzticami draugi un droši cīņu biedri, kas tāpat kā Grevcova iestājoties par visu Latvijas iedzīvotāju interesēm.

Kā norāda deputāte, partijas mērķis ir izveidot Latviju par skaistu zemi, kurā vēlas dzīvot un justies labi pilnīgi visi patriotiski noskaņotie iedzīvotāji – gan latvieši, gan mazākumtautību pārstāvji.

"Mūsu valsts ekonomikai ir jākļūst neatkarīgākai, ārpolitikai – nelokāmākai, iekšpolitikai – vienotākai – tieši to paredz partijas "Apvienība Jaunlatvieši" programma, kuras realizēšanā un turpmākajā pilnveidošanā es centīšos būt noderīga ar savu ikdienas darbu Saeimā," norāda Grevcova.

Politiskā partija "Apvienība Jaunlatvieši" dibināta šā gada 11. februārī Rīgas Latviešu biedrībā, Rīgā, piedaloties 242 dibinātājiem.

Partijas valdes locekļi ir Edgars Dārznieks, Rūdolfs Brēmanis, Artūrs Klēbahs. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti