Uzņēmumu reģistrs atlicis Bartaševiča partijas «Kopā Latvijai» reģistrāciju

Uzņēmumu reģistrs atlicis Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča dibinātās partijas "Kopā Latvijai" reģistrāciju, jo iesniegtajos dokumentos konstatēti trūkumi.

Aprīļa sākumā Rēzeknē aiz slēgtām durvīm organizētajā dibināšanas sapulcē ievēlētais partijas valdes loceklis Andrejs Klementjevs Latvijas Televīzijai atzina, ka trūkumi konstatēti sapulces dalībnieku daudzuma ziņā – skaitļi atšķīrušies. Politiķis gan vērtē, ka trūkumi radušies pārrakstīšanās dēļ. Tie novērsti, un Uzņēmumu reģistram iesniegti jauni dokumenti. 

Apsverot iespēju piedalīties nākamgad gaidāmajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās, Rēzeknes mēra dibinātās partijas vadība cer, ka tā tiks reģistrēta ne vēlāk kā gadu līdz tām.

KONTEKSTS

Šī gada sākumā Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš lēma izstāties no partijas "Saskaņa". Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs bija pieteicis pretenzijas uz partijas vadīšanu, taču saņēma nopēlumu par savu politiskā redzējuma izklāstu debatēs pirms kongresa. Rezultātā politiķis paziņoja, ka uz kongresu nedosies un aicināja arī citus partijas biedrus to boikotēt.

Vēlāk Bartaševičs tika izslēgts no "Saskaņas" un partiju pameta vēl 120 biedri no Latgales. Bartaševičs pieļāva iespēju veidot jaunu reģionālo partiju, un 2. aprīlī aiz slēgtām durvīm tika dibināts politiskais spēks "Kopā Latvijai".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti