Vidzemē applūduši un slēgti divi autoceļu posmi

Vidzemē applūdis un satiksmei slēgts autoceļa Ērgļi–Drabeši (P31) posms pie Gaviešiem (23. kilometrā) un vietējā autoceļa Nītaure–Ģikši (V316) posms pie Ķauķiem (6,4. kilometrā), bet kopumā valstī šķīdoņa dēļ autotransporta masas ierobežojumi ieviesti 751 grants ceļu posmā, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Autoceļa P31 slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Garkalne–Alauksts (P3), Vecpiebalga–Skujene (V307) un Katrīna–Leimaņi–Kaive–Aprāni (V309).

Savukārt autoceļa V316 slēgto posmu var apbraukt pa reģionālajiem autoceļiem Garkalne–Alauksts (P3) un Ērgļi–Drabeši (P31).

Turpinoties atkusnim, pavasara šķīdoņa dēļ autotransporta masas ierobežojumi patlaban ir ieviesti jau 751 valsts autoceļu posmā ar grants segumu. Visvairāk posmu ar ierobežojumu saglabājas Cēsu apkārtnē, kur transporta masas ierobežojumi noteikti 109 ceļu posmos. Savukārt pēdējā diennaktī ierobežojumu apjoms visstraujāk audzis Ludzas, Madonas un Smiltenes apkārtnē, kur jauni ierobežojumi ieviesti attiecīgi 32, 29 un 23 posmos.

Ierobežojumus nosaka, izvērtējot katra ceļa faktisko stāvokli un tā nestspēju, tāpēc posmu skaits, kur tie ir aktuāli, var mainīties katru dienu.

Karte ar posmiem, kur noteikti ierobežojumi, atrodama šeit.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti