Dienas ziņas

"Swedbank": Mazinājusies iedzīvotāju mājokļu pirktspēja

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Rīgā autovadītājus aizlieguma ceļa zīmes neaptur

Aizliedzošās zīmes Rīgas centrā neaptur šoferus iebraukt ceļu remonta zonā; policija sola sodīt

Rīgas centrā ap Centrālo staciju daļu autovadītāju ierasto maršrutu netraucē arī nesen uzliktās ceļa zīmes "Tālāk braukt aizliegts". Rīgā pie dzelzceļa pārvada aizliedzošās zīmes ir jau divas nedēļas, bet daudzi autovadītāji tās neievēro, konstatēja Latvijas Televīzija. Valsts policijā norādīja, ka tagad iecietības un pierašanas laiks beidzies, tāpēc pārkāpējus sāks sodīt.

Daļa autovadītāju aizliedzošās zīmes Rīgas centrā neievēro. Jau pāris nedēļas dzelzceļa līnija "Rail Baltica" būvdarbu dēļ slēgta satiksme Gogoļa ielas posmā. Taču satiksmes izmaiņas daudzi autovadītāji nav pamanījuši vēl šobrīd.

Taču teikt, ka vainīgi tikai autovadītāji, nevar, jo aizliedzošās zīmes vietām ir grūti pamanīt. Arī Latvijas Televīzija aptuveni stundas garumā bija šajā posmā un novēroja daudz pārkāpēju.

Būvdarbi te būs vēl ilgi. Līdz jūnija vidum labos vienu ceļu pusi un līdz septembra sākumam – otru. Ar auto braukt šeit nav bīstami, skaidroja Rīgas domē. Zīmes uzliktas, lai neaizkavētu sabiedrisko transportu. Domē norādīja, ka par to ir vienošanās ar Valsts policiju.

Ja pirmajā nedēļā, kopš ieviesa satiksmes ierobežojumus, policija informēja autovadītājus par izmaiņām un skaidroja, kā slēgto posmu apbraukt, tad turpmāk autovadītājus paredzēts sodīt.

Policijā atzina, ka pārkāpējus fiksēs ar visu, kas ir, – gan ar trafarētajām, gan netrafarētajām mašīnām. Ik pa brīdim caur slēgto posmu izbraukšot pat jaunie auto, kas aprīkoti ar 360 grādu kameru un pārkāpumu reģistrē bez pārkāpēja apturēšanas. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti